21 Mayıs 2018 Pazartesi 06:09
 
  • 4,505 TL

  • 5,298 TL

  • 186,41 TL

  • 102.410

Öncekiler Sonrakiler

GENÇLİK MECLİSİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
09 Ekim 2017 Pazartesi 09:54

Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi yönetim kurulu toplantısı Fuar içi Sivil Toplum Merkezinde gerçekleşti.

Başkan Denli; “Kongre Süresine Kadar Devam Edeceğiz”

Ozan Denli başkanlığında başlayan toplantıda önümüzde ki aylarda planlanan etkinlikler masaya yatırıldı. Gençlerin Yerel Yönetimlerde aktif rol almalarını sağlayacak oluşumların daha önem kazanacağını beyan eden Denli; “Üniversite şehri ilimizde genç nüfus olması sebebiyle beklentileri bir hayli yüksek. Oluşturacağımız komisyonlarla kendi alanlarında başarı göstermek için her kesimden genç kardeşlerimizi komisyonlara dahil edeceğiz. İlimizin önemli bürokratları ve yerel yönetimlerde başarılı yöneticilerimizin kariyer gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Onların bilgi birikimlerinden yararlanmak için “Enler Gençlerle Buluşuyor” projemize davet edeceğiz. Sağlık alanında “Sağlık Sokağı” projemizin devamı olan “Sağlıklı Gençlik” projemizin fizibilite çalışmalarına başlıyoruz. Eğitim alanında liseli kardeşlerimiz bizim için çok önemli onların sosyal, kültürel, eğitim sürecine bizlerde destek vereceğiz. Gençlik alanında yaptıklarımız her zaman yapacaklarımızın teminatıdır. Bizimle bu yola başlayan arkadaşlarımızla birden çok projeye ev sahipliği yaptık. Önümüzde ki kongre sürecinde aday olmayacağımız, bazı kesimler tarafından muhtemelen yanlış anlaşılmış. Tarafıma neden bırakıyorsunuz, ilimizin siz gençlere çok ihtiyacı var gibisinden olumlu yönde mesajlar aldık. Bu oluyor ki attığımız adım her zaman bizi doğruya götürmüş. Kongre süresine kadar devam edeceğz.

Makamlar Gidici Bizler Koltuk Sevdalısı Değiliz

Şunu belirtmek isterim bizler görevimizi bırakmıyoruz, gençlerin her alanında yanındayız. Ancak sancağımızı bizden sonra gelecek genç arkadaşlarımıza devredeceğiz. Devretmekle kalmayacağız yeni yönetimde görev yapan arkadaşlarımızla kol kola olacağız. Makamlar her zaman gidicidir bizler koltuk sevdalısı değiliz, asla olmadık. Kent Konseyi ne yapıyor diye soranlar oluyor. Otel lobisinde zengin kahvaltı programlarıyla aylık gündem hazırlamıyoruz. Gündemimiz her zaman sahada, gençlerin aktif gelişimleriyle oldu. Kongremiz bir süre zaman alacak. Toplantıda bizleri yalnız bırakmayan genç kardeşlerime teşekkür ederim dedi.
Bu haber 289 defa okundu

DİĞER HABERLER

Enver Güler'e büyük alkış

Enver Güler'e büyük alkış

İzmit Belediyesi önünde Nevzat Doğan istifa sesleri

Gülaçtı ailesinin acı günü

Gülaçtı ailesinin acı günü

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Duran Gülaçtı’nın cenazesine katılan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve partililer, Gülaçtı ailesini acı günlerinde yalnız bırakmadı.

AK Gençlik durmadan DEVAM ediyor

AK Gençlik durmadan DEVAM ediyor

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran seçimleri öncesinde Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan programlar çerçevesinde Ramazan Ayı’nda da gece -gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor

Belediyeden temiz bırakalım uyarısı

Belediyeden temiz bırakalım uyarısı

İzmit Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan bebek emzirme kabinlerinin daha düzenli ve temiz kullanılması istendi.

Utku Berat'ın krizleri, epilepsi pili sayesinde sona erdi

Utku Berat'ın krizleri, epilepsi pili sayesinde sona erdi

.

Beytullah'ı mutlu eden hediye

Beytullah'ı mutlu eden hediye

İzmit Belediyesi, bir çocuğu daha mutlu etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET