17 Şubat 2018 Cumartesi 22:40
 
  • 3,748 TL

  • 4,650 TL

  • 162,51 TL

  • 116.511

Öncekiler Sonrakiler

GENÇLİK MECLİSİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
09 Ekim 2017 Pazartesi 09:54

Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi yönetim kurulu toplantısı Fuar içi Sivil Toplum Merkezinde gerçekleşti.

Başkan Denli; “Kongre Süresine Kadar Devam Edeceğiz”

Ozan Denli başkanlığında başlayan toplantıda önümüzde ki aylarda planlanan etkinlikler masaya yatırıldı. Gençlerin Yerel Yönetimlerde aktif rol almalarını sağlayacak oluşumların daha önem kazanacağını beyan eden Denli; “Üniversite şehri ilimizde genç nüfus olması sebebiyle beklentileri bir hayli yüksek. Oluşturacağımız komisyonlarla kendi alanlarında başarı göstermek için her kesimden genç kardeşlerimizi komisyonlara dahil edeceğiz. İlimizin önemli bürokratları ve yerel yönetimlerde başarılı yöneticilerimizin kariyer gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Onların bilgi birikimlerinden yararlanmak için “Enler Gençlerle Buluşuyor” projemize davet edeceğiz. Sağlık alanında “Sağlık Sokağı” projemizin devamı olan “Sağlıklı Gençlik” projemizin fizibilite çalışmalarına başlıyoruz. Eğitim alanında liseli kardeşlerimiz bizim için çok önemli onların sosyal, kültürel, eğitim sürecine bizlerde destek vereceğiz. Gençlik alanında yaptıklarımız her zaman yapacaklarımızın teminatıdır. Bizimle bu yola başlayan arkadaşlarımızla birden çok projeye ev sahipliği yaptık. Önümüzde ki kongre sürecinde aday olmayacağımız, bazı kesimler tarafından muhtemelen yanlış anlaşılmış. Tarafıma neden bırakıyorsunuz, ilimizin siz gençlere çok ihtiyacı var gibisinden olumlu yönde mesajlar aldık. Bu oluyor ki attığımız adım her zaman bizi doğruya götürmüş. Kongre süresine kadar devam edeceğz.

Makamlar Gidici Bizler Koltuk Sevdalısı Değiliz

Şunu belirtmek isterim bizler görevimizi bırakmıyoruz, gençlerin her alanında yanındayız. Ancak sancağımızı bizden sonra gelecek genç arkadaşlarımıza devredeceğiz. Devretmekle kalmayacağız yeni yönetimde görev yapan arkadaşlarımızla kol kola olacağız. Makamlar her zaman gidicidir bizler koltuk sevdalısı değiliz, asla olmadık. Kent Konseyi ne yapıyor diye soranlar oluyor. Otel lobisinde zengin kahvaltı programlarıyla aylık gündem hazırlamıyoruz. Gündemimiz her zaman sahada, gençlerin aktif gelişimleriyle oldu. Kongremiz bir süre zaman alacak. Toplantıda bizleri yalnız bırakmayan genç kardeşlerime teşekkür ederim dedi.
Bu haber 252 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çimento mikseri ile bariyer arasına sıkıştı

 Çimento mikseri ile bariyer arasına sıkıştı

1 YARALI

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi

.

Fotoğrafçılarda yeni başkan Ali Kılıç

Fotoğrafçılarda yeni başkan Ali Kılıç

Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2’inci Olağan Kongresi Birlik İş Hanında gerçekleştirildi. Mevcut Başkan İbrahim Şahin’in yeniden aday olmadığı kongrede tek aday olan Ali Kılıç odanın yeni başkanı oldu.

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Osman Koçyiğit, oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3.dönemine girdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ