• 5,629 TL

  • 6,444 TL

  • 218,94 TL

  • 96.898

Öncekiler Sonrakiler

GENÇLİK MECLİSİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gençlik meclisine hayırlı olsun ziyareti
23 Kasım 2017 Perşembe 11:09

Kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulun ardından Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı seçilen Semih Furkan Koç ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri başladı.

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’ün de hazır bulunduğu ilk ziyaret Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve yönetimi tarafından gerçekleştirildi.

Gençlik Meclisi 4. Dönem Başkanlığına seçilen Semih Furkan Koç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Cihan Vardoğan, Alpay Demir, Selim Ordu ve Ünal Günay’ı tebrik eden Çağlayan, gençlik meclisine çalışmalarında başarılar diledi.


Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve Gençlik Meclisini çok başarılı bulduklarını söyleyen Başkan Çağlayan, ilimizde gençlik adına gerçekleştirilecek çalışmalara her zaman destek olacaklarını belirtti. Gerek kent adına alınacak kararlara katkıda bulunmaları, gerekse problemlere çözüm önerisi getirme, ihtiyaç ve eksiklikleri karşılama gibi konularda Kocaeli’deki genç potansiyelinin değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken ilçe başkanı, Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin bu anlamda toparlayıcı bir misyona sahip olduğunu vurguladı.


Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Semih Furkan Koç, yönetimi adına Çağlayan’a teşekkür etti ve Kocaeli’nde gençliği hareketlendirmek için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.
Ziyarette Başkan Semih Furkan Koç’a çiçek taktim edilirken, Gençlik Meclisi adına dünyaca ünlü ressam Ertan Ayhan Sertöz tarafından çizilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karakalem portresi Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan’a hediye edildi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.
Bu haber 319 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET