14 Ağustos 2018 Salı 19:11
 
  • 6,515 TL

  • 7,405 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

GENÇLİK MECLİSİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gençlik meclisine hayırlı olsun ziyareti
23 Kasım 2017 Perşembe 11:09

Kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulun ardından Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı seçilen Semih Furkan Koç ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri başladı.

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’ün de hazır bulunduğu ilk ziyaret Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve yönetimi tarafından gerçekleştirildi.

Gençlik Meclisi 4. Dönem Başkanlığına seçilen Semih Furkan Koç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Cihan Vardoğan, Alpay Demir, Selim Ordu ve Ünal Günay’ı tebrik eden Çağlayan, gençlik meclisine çalışmalarında başarılar diledi.


Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve Gençlik Meclisini çok başarılı bulduklarını söyleyen Başkan Çağlayan, ilimizde gençlik adına gerçekleştirilecek çalışmalara her zaman destek olacaklarını belirtti. Gerek kent adına alınacak kararlara katkıda bulunmaları, gerekse problemlere çözüm önerisi getirme, ihtiyaç ve eksiklikleri karşılama gibi konularda Kocaeli’deki genç potansiyelinin değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken ilçe başkanı, Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin bu anlamda toparlayıcı bir misyona sahip olduğunu vurguladı.


Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Semih Furkan Koç, yönetimi adına Çağlayan’a teşekkür etti ve Kocaeli’nde gençliği hareketlendirmek için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.
Ziyarette Başkan Semih Furkan Koç’a çiçek taktim edilirken, Gençlik Meclisi adına dünyaca ünlü ressam Ertan Ayhan Sertöz tarafından çizilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karakalem portresi Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan’a hediye edildi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.
Bu haber 290 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ