22 Ocak 2018 Pazartesi 09:04
 
  • 3,827 TL

  • 4,679 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

GKD SEÇİME GİDİYOR

GKD seçime gidiyor
17 Ekim 2017 Salı 12:18

.

İlimizin köklü ve etkin STK'larından biri olan Genç Kocaeliler Derneği 22 Ekim Pazar günü yeni yönetimini belirlemek üzere seçime gidecek. Mevcut başkan Sedat Köse'nin yeniden aday olamayacağı kongrede GKD geleneğini sürdürecek ve kendi içerisinden seçtiği bir başkan ile yoluna devam edecek.Genç Kocaeliler Derneği'nin mevcut başkanı Sedat Köse seçim önce yaptığı değerlendirmede '1988 yılında kurulan derneği kurumsal bir yapıya kavuşturduk. Geçmiş dönem vergi ve SGK borçlarını yapılandırarak ödedik. Devam eden yönetimimizin bu anlamda delikli kuruş borcu yok.Derneğimizin kafesi için 1 yıllık kirasını peşin ödeyerek 5 yıllık anlaşmasını yaptık. GKD kjendi ayakları üzerinde durabilen bir yapıya kavuştu.Bizden sonra bayrağı devralacak kardeşlerimizin bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inanıyoruz.

UMUT ONGÜN BAYRAĞI DEVRALACAK

Genç Kocaeliler Derneği başkanı Sedat Köse, GKD'nin geleneğini devam ettireceğini belirterek yeni yönetimin Umut Ogün başkanlığında kurulması konusunda fikir birliğine varıldı. İnanıyorum ki, yeni yönetim kurulumuz devraldığı hizmet bayrağını çok daha yukarılara taşıyacaktır, dedi.

 
Bu haber 1754 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET