21 Mart 2018 Çarşamba 15:42
 
  • 3,933 TL

  • 4,829 TL

  • 166,30 TL

  • 117.327

Öncekiler Sonrakiler

GKD SEÇİME GİDİYOR

GKD seçime gidiyor
17 Ekim 2017 Salı 12:18

.

İlimizin köklü ve etkin STK'larından biri olan Genç Kocaeliler Derneği 22 Ekim Pazar günü yeni yönetimini belirlemek üzere seçime gidecek. Mevcut başkan Sedat Köse'nin yeniden aday olamayacağı kongrede GKD geleneğini sürdürecek ve kendi içerisinden seçtiği bir başkan ile yoluna devam edecek.Genç Kocaeliler Derneği'nin mevcut başkanı Sedat Köse seçim önce yaptığı değerlendirmede '1988 yılında kurulan derneği kurumsal bir yapıya kavuşturduk. Geçmiş dönem vergi ve SGK borçlarını yapılandırarak ödedik. Devam eden yönetimimizin bu anlamda delikli kuruş borcu yok.Derneğimizin kafesi için 1 yıllık kirasını peşin ödeyerek 5 yıllık anlaşmasını yaptık. GKD kjendi ayakları üzerinde durabilen bir yapıya kavuştu.Bizden sonra bayrağı devralacak kardeşlerimizin bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inanıyoruz.

UMUT ONGÜN BAYRAĞI DEVRALACAK

Genç Kocaeliler Derneği başkanı Sedat Köse, GKD'nin geleneğini devam ettireceğini belirterek yeni yönetimin Umut Ogün başkanlığında kurulması konusunda fikir birliğine varıldı. İnanıyorum ki, yeni yönetim kurulumuz devraldığı hizmet bayrağını çok daha yukarılara taşıyacaktır, dedi.

 
Bu haber 1805 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali,'ÇANAKKALE 1915 BİR HİLAL UĞRUNA' adlı oyunu izledi

Vali,'ÇANAKKALE 1915 BİR HİLAL UĞRUNA' adlı oyunu izledi

Kocaeli valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli Üniversitesi Öğrencileri tarafından sergilenen “ÇANAKKALE 1915 BİR HİLAL UĞRUNA” adlı oyunu izledi.

En hayırlı açılış

En hayırlı açılış

.

Karamürsel’e tünel geçişli kavşak geliyor

Karamürsel’e tünel geçişli kavşak geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Karamürsel kent meydanını tünel geçişli kavşakla birleştirecek.

Memur-Sen 1 Mayıs’ı Kocaeli’de kutlayacak

Memur-Sen 1 Mayıs’ı Kocaeli’de kutlayacak

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ