22 Temmuz 2018 Pazar 02:17
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

GKD SEÇİME GİDİYOR

GKD seçime gidiyor
17 Ekim 2017 Salı 12:18

.

İlimizin köklü ve etkin STK'larından biri olan Genç Kocaeliler Derneği 22 Ekim Pazar günü yeni yönetimini belirlemek üzere seçime gidecek. Mevcut başkan Sedat Köse'nin yeniden aday olamayacağı kongrede GKD geleneğini sürdürecek ve kendi içerisinden seçtiği bir başkan ile yoluna devam edecek.Genç Kocaeliler Derneği'nin mevcut başkanı Sedat Köse seçim önce yaptığı değerlendirmede '1988 yılında kurulan derneği kurumsal bir yapıya kavuşturduk. Geçmiş dönem vergi ve SGK borçlarını yapılandırarak ödedik. Devam eden yönetimimizin bu anlamda delikli kuruş borcu yok.Derneğimizin kafesi için 1 yıllık kirasını peşin ödeyerek 5 yıllık anlaşmasını yaptık. GKD kjendi ayakları üzerinde durabilen bir yapıya kavuştu.Bizden sonra bayrağı devralacak kardeşlerimizin bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inanıyoruz.

UMUT ONGÜN BAYRAĞI DEVRALACAK

Genç Kocaeliler Derneği başkanı Sedat Köse, GKD'nin geleneğini devam ettireceğini belirterek yeni yönetimin Umut Ogün başkanlığında kurulması konusunda fikir birliğine varıldı. İnanıyorum ki, yeni yönetim kurulumuz devraldığı hizmet bayrağını çok daha yukarılara taşıyacaktır, dedi.

 
Bu haber 1875 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ