25 Şubat 2018 Pazar 01:12
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

GÖÇMEN BÖREK BAYİLERİNİ WELLBORN LUXURY HOTEL DE BİR ARAYA GETİRDİ

Göçmen Börek bayilerini Wellborn Luxury Hotel de bir araya getirdi
09 Şubat 2018 Cuma 13:51

.

İlker Can Dönmez ve Tanju Taner Dönmez kardeşler’Küçük bir dükkânda "Anne Böreği" ile başlayan hikâyesini 65 franchise şubesi ile günde 3 bin tonun üzerinde üretime taşıyan Göçmen Börekçisi, önemli zincirlerden biri haline gelmeyi başardı.


Kendisini sürekli yenilereyerek başarısını sürdüren Göçmen Börek yine bir ilke imza attı ve ‘Göçmen Börekçisi Franchise Toplantısı’nın ilkini Wellborn Luxury Hotel'de gerçekleştirdi. Franchise buluşmasına 1 yurtdışı olmak üzere 12 ilde bulunan 120 kişi katılırken Göçmen Börekçisi yönetim kadrosu ve beyaz yaka personelleri tam kadro oradaydı.


 
KAYNAŞMA SAĞLANDI


Göçmen Börek hakkında bayilerin daha çok bilgi sahibi olmalarının hedeflendiği buluşmada  katılımcılara Göçmen Börekçisi hakkında genel bir bilgilendirme yapıldı. Ürün sorumlusu Rabia Kararoğlu yeni ürünler hakkında katılımcılara bilgi verdi, paket servisinin önemi  anlatıldı.  Franchise Toplantısı sırasında  franchise işletmelerinde (temizlik,müşteri memnuniyeti vs.), üzerine yeni hayata geçirilen müşteri memnuniyeti anket sistemini tanıtılırken Arzu Keskin, bir franchise nasıl olmalıdır, nasıl işletilmedir? Müşteri nedir ? gibi konular hakkında seminer verdi.


2017 de satış potansiyeli en yüksek ilk 20 franchise  plaket verilirken  yine ilk 20 franchise mize hediye çekleri dağıtıldı.  


Bu haber 2248 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kuledeki saatte bakım yapıldı

Kuledeki saatte bakım yapıldı

İzmit’in sembolü Saat Kulesi’ndeki saat, bakımdan geçirildi.

Hülagü 'Kaşını kaldırsa anında bırakırım'

Hülagü 'Kaşını kaldırsa anında bırakırım'

Prof. Dr. Sadettin Hülagü'den çarpıcı açıklamalar

Sarıbay,Hepimiz birbirimizin açığını kapatacağız “

Sarıbay,Hepimiz birbirimizin açığını kapatacağız “

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’ı ziyaret ederek sıkıntılarını dile getiren Akmeşe Mahalle Temsilcileri Cavit Ayvaz ve Cafer Arda Sarıbay’dan Akmeşe’de ki sıkıntılar noktasında destek istediler

İYİ Parti Körfez basınla bir araya geldi

İYİ Parti Körfez basınla bir araya geldi

Sonunda hep iyiler kazanır

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'

KOTO’dan CHP’ye hayırlı olsun ziyareti

HOCALI ŞEHİTLERİ İZMİT’TE ANILDI

HOCALI ŞEHİTLERİ  İZMİT’TE ANILDI

Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesi Hocalı kasabasında 26 Şubat 1992 tarihinde Ermenilerce katledilenler İzmit’te düzenlenen törenle anıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ