17 Ağustos 2018 Cuma 06:24
 
  • 5,840 TL

  • 6,693 TL

  • 214,19 TL

  • 87.143

Öncekiler Sonrakiler

GÖÇMEN BÖREK BAYİLERİNİ WELLBORN LUXURY HOTEL DE BİR ARAYA GETİRDİ

Göçmen Börek bayilerini Wellborn Luxury Hotel de bir araya getirdi
09 Şubat 2018 Cuma 13:51

.

İlker Can Dönmez ve Tanju Taner Dönmez kardeşler’Küçük bir dükkânda "Anne Böreği" ile başlayan hikâyesini 65 franchise şubesi ile günde 3 bin tonun üzerinde üretime taşıyan Göçmen Börekçisi, önemli zincirlerden biri haline gelmeyi başardı.


Kendisini sürekli yenilereyerek başarısını sürdüren Göçmen Börek yine bir ilke imza attı ve ‘Göçmen Börekçisi Franchise Toplantısı’nın ilkini Wellborn Luxury Hotel'de gerçekleştirdi. Franchise buluşmasına 1 yurtdışı olmak üzere 12 ilde bulunan 120 kişi katılırken Göçmen Börekçisi yönetim kadrosu ve beyaz yaka personelleri tam kadro oradaydı.


 
KAYNAŞMA SAĞLANDI


Göçmen Börek hakkında bayilerin daha çok bilgi sahibi olmalarının hedeflendiği buluşmada  katılımcılara Göçmen Börekçisi hakkında genel bir bilgilendirme yapıldı. Ürün sorumlusu Rabia Kararoğlu yeni ürünler hakkında katılımcılara bilgi verdi, paket servisinin önemi  anlatıldı.  Franchise Toplantısı sırasında  franchise işletmelerinde (temizlik,müşteri memnuniyeti vs.), üzerine yeni hayata geçirilen müşteri memnuniyeti anket sistemini tanıtılırken Arzu Keskin, bir franchise nasıl olmalıdır, nasıl işletilmedir? Müşteri nedir ? gibi konular hakkında seminer verdi.


2017 de satış potansiyeli en yüksek ilk 20 franchise  plaket verilirken  yine ilk 20 franchise mize hediye çekleri dağıtıldı.  


Bu haber 2432 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamlarını yitirenler anıldı.

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

.

En uzun gece 17 Ağustos

En uzun gece 17 Ağustos

Sesimiduyan var mı?

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti'li 883 Belediye ve 39 il genel meclisi başkanlığına gönderdiği bir tebligat ile israf ve ABD ürünlerine karşı uyardı.

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ