24 Mayıs 2018 Perşembe 20:57
 
  • 4,720 TL

  • 5,543 TL

  • 199,47 TL

  • 101.138

Öncekiler Sonrakiler

GÖÇMEN BÖREK BAYİLERİNİ WELLBORN LUXURY HOTEL DE BİR ARAYA GETİRDİ

Göçmen Börek bayilerini Wellborn Luxury Hotel de bir araya getirdi
09 Şubat 2018 Cuma 13:51

.

İlker Can Dönmez ve Tanju Taner Dönmez kardeşler’Küçük bir dükkânda "Anne Böreği" ile başlayan hikâyesini 65 franchise şubesi ile günde 3 bin tonun üzerinde üretime taşıyan Göçmen Börekçisi, önemli zincirlerden biri haline gelmeyi başardı.


Kendisini sürekli yenilereyerek başarısını sürdüren Göçmen Börek yine bir ilke imza attı ve ‘Göçmen Börekçisi Franchise Toplantısı’nın ilkini Wellborn Luxury Hotel'de gerçekleştirdi. Franchise buluşmasına 1 yurtdışı olmak üzere 12 ilde bulunan 120 kişi katılırken Göçmen Börekçisi yönetim kadrosu ve beyaz yaka personelleri tam kadro oradaydı.


 
KAYNAŞMA SAĞLANDI


Göçmen Börek hakkında bayilerin daha çok bilgi sahibi olmalarının hedeflendiği buluşmada  katılımcılara Göçmen Börekçisi hakkında genel bir bilgilendirme yapıldı. Ürün sorumlusu Rabia Kararoğlu yeni ürünler hakkında katılımcılara bilgi verdi, paket servisinin önemi  anlatıldı.  Franchise Toplantısı sırasında  franchise işletmelerinde (temizlik,müşteri memnuniyeti vs.), üzerine yeni hayata geçirilen müşteri memnuniyeti anket sistemini tanıtılırken Arzu Keskin, bir franchise nasıl olmalıdır, nasıl işletilmedir? Müşteri nedir ? gibi konular hakkında seminer verdi.


2017 de satış potansiyeli en yüksek ilk 20 franchise  plaket verilirken  yine ilk 20 franchise mize hediye çekleri dağıtıldı.  


Bu haber 2390 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU’dan geleneksel iftar programı

İSU’dan  geleneksel iftar programı

Kocaeli’nin değişen yüzüne önemli katkı sunan, sağlıklı ve kaliteli içme suyunu vatandaşlar ile buluşturan; Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin nadide kurumlarından İSU Genel Müdürlüğü, her yıl kurum çalışanlarının kaynaşmasını sağlamak ve Ramazan Ayı’nın manevî atmosferi eşliğinde iftar yapmanın huzurunu, kurum çalışanlarıyla paylaşmak amacıyla düzenlediği ‘Geleneksel İftar Programı’ bu yıl da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla İSU Genel Müdürlüğü’nün bahçesinde gerçekleşti

MKE'nin hurdalığında yangın

MKE'nin hurdalığında yangın

.

Yanıç ailesinin acı günü

Yanıç ailesinin acı günü

CHP’liler, kansere yenik düşen Vural Yanıç’ın cenazesine katılarak Yanıç ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi

Şırnak'tan acı haber

Şırnak'tan acı haber

Şehidimiz var.

Nebi Güdük gençlik merkezinde yaz okulu açılacak

Nebi Güdük gençlik merkezinde yaz okulu açılacak

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET