18 Şubat 2020 Salı 14:23

GÖKÇE, DERİNCENİN, DERİNCELİ NİN HAKKINI SAVUNACAĞIM

Gökçe, Derincenin, Derinceli nin hakkını savunacağım
09 Şubat 2019 Cumartesi 13:52

.


Sarıkamışlılar ve Erzurumlular derneklerinde ilgiyle karşılanan Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, " Hayatımı hukuka adamış biriyim. Ben Derince Derinceli nin hakkını savunacağım dedi.

Ekim ayında aday gösterilmesiyle birlikte ilçede adım atılmadık yer bırakmadan vatandaşları, esnafı ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, İlçe Yönetimi ile birlikte Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği ve Kocaeli Erzurumlular Derneğine konuk oldu. Her iki dernekte de büyük ilgiyle karşılanan Gökçe, Derinceye  dair projelerini ve hedeflerini anlattı, hemşerilerinin sorularını da içtenlikle cevapladı.

"HALKIMIZIN İSTEĞİYLE ADAY OLDUK"
Önceki gün ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği ne konuk olan Gökçe, ilk olarak Derince de her alanda yaşanan sorunları tek tek tespit ettiklerini belirterek bu alanlarda uzman bir ekiple birlikte projeler ürettiklerini söyledi. Projelerini de anlatan Gökçe, Tüm samimiyetimle söylediğim ilk şey, mevki makam için değil hizmet için aday olduk. Sadece parti değil, Derince halkının isteği doğrultusunda bu yola çıktık dedi.


YAMA PROJELER OLMAYACAK

Gökçe, Hemşerilerimin isteğiyle çıktığım bu yolda, yıllardır ikamet ettiğim, havasını soluduğum, ekmeğini yediğim ilçeme hizmet etmek benim için büyük onur olacaktır. Tüm sorunlarını bildiğimiz Derincemiz için yama olacak projeler değil, en az 50 yılımıza hitap edecek projelerle sizlere hizmet etmek istiyoruz diye konuştu. Sarıkamışlılar ın ardından ise Kocaeli Erzurumlular Derneği ne konuk olundu.


BİRBİRİMİZE GÜÇ VERECEĞİZ
Dernek başkanı Avni Gözütok, dernek yöneticileri ve üyeler tarafından ilgiyle karşılanan Gökçe,Yönetimimizde, hizmetlerimizde adil ve eşit olacağız. Derince nin buna da ihtiyacı var. Yönetimle vatandaşlar arasında duvar kesinlikle olmayacak.Gönül bağımız her zaman devam edecek. Nasıl ki gücümüzü sizden alıp seçiliyorsak, sonrasında da o şekilde devam edecek. Birbirimize güç vereceğiz, Derince yi birlikte yöneteceğiz dedi.

HİZMETLERİMİZ EŞİT VE ADİL OLACAK
Projelerini anlatan Gökçe, Erzurumluların da sorularını yanıtladı. Gökçe,Projelerimizi, ilkelerimizi anlattı. Benim mesleğim avukatlık. Hayatımı hukuka adamış biriyim. Yapacağım işler de tabii ki hukuka, insan haklarına, eşitliğe, adalete dayanacaktır. Ben Derince nin Derinceli nin hakkını savunacağım, Derince nin avukatlığını yapacağım. Gönüllerde yer edinerek, sizlere danışarak projelerimizi yapacağız dedi.
Bu haber 1099 defa okundu

DİĞER HABERLER

TOKİ sosyal konutları için ilk kura tarihi belli oldu

TOKİ sosyal konutları için ilk kura tarihi belli oldu

Yüzbinlerce aile bu haberi bekliyordu

Bekediyeden gövdesi çürüyen ağaca müdahale

 Bekediyeden gövdesi çürüyen ağaca müdahale

İzmit Belediyesi ekipleri anında müdahale etti.

KOTO Okulu öğrencileri Bilek Güreşi’nde ilk 3’e yerleşti

KOTO Okulu öğrencileri Bilek Güreşi’nde ilk 3’e yerleşti

Özel KOTO AOSB Bilek Güreşi’nde ilk 3 sırayı kaptırmadı

Sağık çalışanları ayrıcalık değil, Adalet istiyor

Sağık çalışanları ayrıcalık değil, Adalet istiyor

Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi, İlçe Temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Tıbbi Aromatik Tarım Projesi’nin tanıtımını gerçekleşti

Tıbbi Aromatik Tarım Projesi’nin tanıtımını gerçekleşti

Bı proje Kandıra'ya 28 Milyon Tl lik katkı sağlayacak.

Kocaeli'de Polislere yönelik FETÖ'operasyonu

Kocaeli'de Polislere yönelik  FETÖ'operasyonu

7 ilde 15 emniyet personeline yönelik eş zamanlı operasyon.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ