bil anakolej
05 Temmuz 2020 Pazar 16:03

GÖKÇE, MAHALLELERE AYRI PROJELERİMİZ VAR

Gökçe, Mahallelere ayrı projelerimiz var
28 Ocak 2019 Pazartesi 17:43

Gökçe, mahallelerde sorunları dinliyor


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Dumlupınar ve Deniz mahallelerinde vatandaşlarla buluştu, sorunları dinledi.

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, mahalle ziyaretlerine Dumlupınar ve Deniz mahalleleri ile devam etti. Önceki gün ilk olarak kahvaltıda Dumlupınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Gökçe, akşam ise Deniz Mahallesi esnafıyla buluştu. CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer ve SKM yöneticisi Ali Haymanalı’nın da eşlik ettiği programlarda, mahalle sakinleri ve esnaflar sorunlarını Gökçe’ye iletti.“MAHALLELERE AYRI PROJELERİMİZ VAR”

Derince’de mahallelerin eşit hizmet alamadığı konusunda fikirlerini söyleyen Derinceli vatandaşlar, bu noktada Gökçe’nin projeleri hakkında da bilgi aldı. Gökçe, “Çalışmalarımız sırasında gördük ki, Derince’de her mahalle eşit hizmeti alamamış. Birçok mahalle adeta bir köy görünümünde. Akşamsaat 6’dan sonra insanların yapabileceği hiçbir şey yok. Mahalleler için ayrı ayrı projelerimiz var. Hem mahallelerde sosyal yaşamı canlandıracak hem de bununla birlikte esnafımızın kazanmasını sağlayacağız” dedi.


“ÖNCE DERİNCELİ KAZANACAK”
Derince’nin birçok konuda geride kaldığını belirten Gökçe, “Eğitim tesisleri yeterli değil, öğrencilerimiz başka ilçelere gidiyor. Ulaşımda, yollarda sıkıntı var. İnsanlarımız alışverişlerini dışarıdan yapıyor. Diğer birçok konuda aynı durum yaşanıyor. Bunların sonucunda hem Derinceli’nin iş imkanları elinden alınıyor hem de paramız başka ilçelere gidiyor. Biz bunların çözümüne yönelik çok ciddi projeler hazırladık. Ulaşımdan eğitime, yatırım olanaklarına kadar her şeyiyle Derince’yi dışarıya muhtaç olmaktan kurtaracağız. Önce Derinceli kazanacak” şeklinde konuştu.
Bu haber 1495 defa okundu

DİĞER HABERLER

Recai Acicbe vefat etti

Recai Acicbe vefat etti

.

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Kocaeli’nin Mavi Bayraklı plajlarında şezlong, şemsiye, çadır ve karavan hizmeti veren Büyükşehir’e bağlı Belde A.Ş., 2013’ten beri fiyatlarda artış yapmıyor

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

hangi siyasi partiye oy verirsiniz?

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesi esnaf ve müteahhitlere olan toplam 51 milyon 133 bin TL’lik borcun tamamını ödedi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

mavi bayraklı sahillere düzenlenen otobüs seferleri başladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ