29 Mayıs 2020 Cuma 22:22

GÖKÇE, SOHBET EDİP, SORUNLARINI DİNLEDİ

Gökçe, Sohbet edip, sorunlarını dinledi
25 Ocak 2019 Cuma 10:10

.


Çenesuyu Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip sorunları dinledi,Derince'ye birlikte değer katacağız dedi

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, esnaf ziyaretlerine Çenesuyu Caddesi ile devam etti. Günün erken saatleri itibariyle çalışmalarına başlayan Gökçe, beraberindeki CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çalık ile birlikte Çenesuyu Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti. Vatandaşların ilgisiyle de karşılanan Gökçe, esnaf ziyaretlerinde bol bol sohbet ederek, sorunları dinledi. Çenesuyu nun tarihi ve konumu itibariyle Derincenin en güzel yerlerinden biri olduğunu söyleyen Gökçe, Derincenin daha yaşanabilir bir yer yapılması için önce Derinceli esnafın, sanayicinin kazanması gerektiğini söyledi.


BİRLİKTE DEĞER KATACAĞIZ
Çenesuyu esnafının sorunlarını dinleyen Gökçe, bölgenin hizmet anlamında yoksun bırakıldığını söyleyerek, İlçemizin bu kadar güzel imkanlara sahipken Derinceli'nin başka ilçelere gitmesi, parasını diğer ilçelerde bırakması hepimiz adına üzücü bir durum. Bizler Derincelilik bilinciyle, önce insan odaklı hizmetlerimizle Derince'yi hak ettiği yerlere getirebilmek adına bu yola çıktık. Uzun yıllardır dile getirilip çözülmeyen sorunları çözmek bizim önceliğimiz olacak. Her anlamda Derince'ye birlikte değer katacağız. Her sorunu birlikte çözeceğiz, her projemizde de birlikte hareket edeceğiz dedi.
Bu haber 1035 defa okundu

DİĞER HABERLER

Camiler cemaatine kavuştu

Camiler cemaatine kavuştu

74 gün süren hasret sona erdi

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE UNUTULDU !

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE UNUTULDU !

BAYRAM GELMİŞ-GEÇMİŞ SAĞLIKÇININ NEYİNE !

YSK'ye girecek öğrenciler dikkat!

YSK'ye girecek öğrenciler dikkat!

Nüfus müdürlükleri açık olacak

'Kocaeli’nin tarih, kültür ve turizm şehri olma hedefi takdire şayan'

'Kocaeli’nin tarih, kültür ve turizm şehri olma hedefi takdire şayan'

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, “Her ne kadar sanayi kenti olarak bilinen Kocaeli’nin tarih, kültür ve turizm şehri olma arayışı takdire şayandır” dedi.

Kolonya kullananlar dikkat!

Kolonya kullananlar dikkat!

Fazlası zarar

Erdoğan açıkladı...

Erdoğan açıkladı...

Kafalar karıştı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ