bil anakolej
05 Temmuz 2020 Pazar 23:50

GÖKÇE,KENTİMİZİN MARKASI KOCAELİSPOR

Gökçe,Kentimizin markası Kocaelispor
24 Ocak 2019 Perşembe 16:14

.

Derince Kocaelisporlu Taraftarlar Derneği ziyaretinde konuşan CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe,Eğer bir kent bilinci yaratılacaksa ortak bir markanın olması gerekir. Kocaelinin de markası, en büyük değeri Kocaelispor dedi.

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Derince Kocaelispor Taraftarlar Derneğinde taraftarlar ile bir araya geldi. Derince İlçe Başkanı Nihat Değer ve ilçe yönetiminin de eşlik ettiği ziyarette Derince ve Kocaelisporun geleceği konusunda fikirler paylaşıldı. Taraftarların Kocaelispor hakkındaki sorularını yanıtlayan Gökçe, kendisinin önceden uzun yıllar Kocaelispor denetim kurulunda görev aldığını ve her zaman takımın en büyük destekçisi olduğunu söyledi.


HAK ETTİĞİMİZ YERE GELECEĞİZ
Kocaelisporun bu kentin en büyük markası olduğunu söyleyen Gökçe,Eğer bir kent bilinci yaratılacaksa ortak bir markanın olması gerekir. Kocaeli'nin de markası, en büyük değeri Kocaelispor'dur. Eğer aynı şeylere birlikte üzülüp birlikte sevinebiliyorsak bunu bu kentte sağlayan tek marka Kocaelispor dur. Kentimizin sahip olduğu ekonomik şartlar itibariyle takımımızın şu anki konumuna sizler kadar ben de üzülüyorum. Türk futboluna sayısız isim kazandırmış, tarihinde sayısız başarıya imza atmış Kocaelispor, hepimizin inancı ve mücadelesiyle hak ettiği yere gelecektir dedi.

DERİNCE'NİN NEYİ EKSİK?

Derince nin sorunlarına da değinen Gökçe,Eğer bu belediyenin bütçesi 143 bin kişinin vergilerinden oluşuyorsa, hizmeti de o 143 bin kişiye götüreceğiz. Biz böyle bir durumu hak ediyor muyuz? Denizi var, İstanbul;a yakın, sanayi kuruluşlarına yakın. Neyimiz eksik? Derince nin eski halini bilenler bilir. Derince, daha yeni ilçe olduğunda Türkiye'de gelişmekte olan ilçeler arasındaydı. Şu anda ise büyükşehirlere bağlı 161 ilçe arasında sonuncu oldu ifadelerini kullandı.

ÜLKENİN EN GÜZEL BÖLGESİNDEYİZ

Derince nin sıralamada sonuncu olmasını nedeninin insani gelişmiş standartlarına göre geride kalmasından dolayı olduğunu söyleyen Gökçe, Tiyatro yok, sinema yok, eğitim kurumlarının, spor tesislerinin sayısı nüfusa göre yetersiz. Bizler sonuncu ilçede yaşamayı hak ediyor muyuz? Başiskelenin nüfusu buradan az olmasına rağmen 16 tane eğitim kurumu var, 5 yıldızlı oteller var. Bana göre Derince, Türkiye nin en güzel bölgesinde. İstanbullular neden Sapanca'ya gidiyorlar? Biz köylerimizi turizme açtığımızda İstanbullular köy turizmi için bizi
tercih edecek dedi.
Bu haber 937 defa okundu

DİĞER HABERLER

Recai Acicbe vefat etti

Recai Acicbe vefat etti

.

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Belde A.Ş. sahillerde fiyatları sabitledi

Kocaeli’nin Mavi Bayraklı plajlarında şezlong, şemsiye, çadır ve karavan hizmeti veren Büyükşehir’e bağlı Belde A.Ş., 2013’ten beri fiyatlarda artış yapmıyor

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

Bu Pazar milletvekili seçimi olsa

hangi siyasi partiye oy verirsiniz?

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesinin esnaf ve müteahhitlere olan borcu sıfırlandı

İzmit Belediyesi esnaf ve müteahhitlere olan toplam 51 milyon 133 bin TL’lik borcun tamamını ödedi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

800C ve 800K ilk seferini gerçekleştirdi

mavi bayraklı sahillere düzenlenen otobüs seferleri başladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ