01 Haziran 2020 Pazartesi 19:01

GÖKÇE, DERİNCENİN, DERİNCELİ NİN HAKKINI SAVUNACAĞIM

Gökçe, Derincenin, Derinceli nin hakkını savunacağım
09 Şubat 2019 Cumartesi 13:52

.


Sarıkamışlılar ve Erzurumlular derneklerinde ilgiyle karşılanan Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, " Hayatımı hukuka adamış biriyim. Ben Derince Derinceli nin hakkını savunacağım dedi.

Ekim ayında aday gösterilmesiyle birlikte ilçede adım atılmadık yer bırakmadan vatandaşları, esnafı ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, İlçe Yönetimi ile birlikte Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği ve Kocaeli Erzurumlular Derneğine konuk oldu. Her iki dernekte de büyük ilgiyle karşılanan Gökçe, Derinceye  dair projelerini ve hedeflerini anlattı, hemşerilerinin sorularını da içtenlikle cevapladı.

"HALKIMIZIN İSTEĞİYLE ADAY OLDUK"
Önceki gün ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği ne konuk olan Gökçe, ilk olarak Derince de her alanda yaşanan sorunları tek tek tespit ettiklerini belirterek bu alanlarda uzman bir ekiple birlikte projeler ürettiklerini söyledi. Projelerini de anlatan Gökçe, Tüm samimiyetimle söylediğim ilk şey, mevki makam için değil hizmet için aday olduk. Sadece parti değil, Derince halkının isteği doğrultusunda bu yola çıktık dedi.


YAMA PROJELER OLMAYACAK

Gökçe, Hemşerilerimin isteğiyle çıktığım bu yolda, yıllardır ikamet ettiğim, havasını soluduğum, ekmeğini yediğim ilçeme hizmet etmek benim için büyük onur olacaktır. Tüm sorunlarını bildiğimiz Derincemiz için yama olacak projeler değil, en az 50 yılımıza hitap edecek projelerle sizlere hizmet etmek istiyoruz diye konuştu. Sarıkamışlılar ın ardından ise Kocaeli Erzurumlular Derneği ne konuk olundu.


BİRBİRİMİZE GÜÇ VERECEĞİZ
Dernek başkanı Avni Gözütok, dernek yöneticileri ve üyeler tarafından ilgiyle karşılanan Gökçe,Yönetimimizde, hizmetlerimizde adil ve eşit olacağız. Derince nin buna da ihtiyacı var. Yönetimle vatandaşlar arasında duvar kesinlikle olmayacak.Gönül bağımız her zaman devam edecek. Nasıl ki gücümüzü sizden alıp seçiliyorsak, sonrasında da o şekilde devam edecek. Birbirimize güç vereceğiz, Derince yi birlikte yöneteceğiz dedi.

HİZMETLERİMİZ EŞİT VE ADİL OLACAK
Projelerini anlatan Gökçe, Erzurumluların da sorularını yanıtladı. Gökçe,Projelerimizi, ilkelerimizi anlattı. Benim mesleğim avukatlık. Hayatımı hukuka adamış biriyim. Yapacağım işler de tabii ki hukuka, insan haklarına, eşitliğe, adalete dayanacaktır. Ben Derince nin Derinceli nin hakkını savunacağım, Derince nin avukatlığını yapacağım. Gönüllerde yer edinerek, sizlere danışarak projelerimizi yapacağız dedi.
Bu haber 1175 defa okundu

DİĞER HABERLER

Telafi eğitimi olacak mı?

Telafi eğitimi olacak mı?

MEB''den özel okullar için ''telafi eğitimi'' açıklaması geldi.

Şans oyunları artık internette

Şans oyunları artık internette

Milli Piyango internete taşındı!

İSU’dan Kamuoyuna Duyuru

İSU’dan Kamuoyuna Duyuru

7 Milyon TL eksil tahakkuk yapıldı.

Kartepe'de kıraathaneler dezenfekte edildi

Kartepe'de kıraathaneler dezenfekte edildi

İlçe genelinde kıraathaneler dezenfekte edilerek hizmete hazır hale getirildi.

Türkiye'de ilk kez O dönem başladı

Türkiye'de ilk kez O dönem başladı

Kimlik kartıyla para çekme dönemi başladı

Hayvanat bahçesi yeniden açılıyor

Hayvanat bahçesi  yeniden açılıyor

Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı Yeniden Kapılarını Açıyor!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ