31 Mart 2020 Salı 20:21

GÖKÇE; 'ÖRNEK BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ'

Gökçe; 'Örnek belediyecilik yapacağız'
06 Şubat 2019 Çarşamba 13:31

.

Seçim çalışmaları kapsamında her günü dolu dolu geçiren Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, KAI Vakfı ziyaretinde, “Kazanmaktan öte örnek belediyecilik yapmak, nasıl yapıldığını göstermek için biz yola çıktık” dedi
CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Sivas Kangal Çevre Köyleri Derneği’nin konuğu olarak katıldığı programda projeleri ve söylemleriyle ilgi topladı. CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sırma Kaya’nın da eşlik ettiği programda
Gökçe ilk olarak adaylık süreci ve Derince’nin geçmişten beri düzeltilmeyen sorun, sıkıntılarını anlattı. “İlçede en ufak soruna kadar her şeye hakimiz” diyen Gökçe, “Aynı havayı soluyoruz, yollarda, ulaşımda, eğitimde aynı sıkıntıları çekiyoruz. Esnafımızın yaşadığı sıkıntılara her gün tanık oluyoruz. Gençlerimizin yaşadığı işsizliğe yakından şahidiz. Piyasa ve sosyal durumumuz bu durumdayken sorumluluk almamak olmazdı. Projelerimiz hazır.

Yapılamayacak bir projemiz yok. Derince’ye hak ettiği hizmeti getirmek için bu onurlu sorumluluğu almaya talip olduk” dedi.


 
“ADİL-ŞEFFAF YÖNETİME DE İHTİYAÇ VAR”
Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, sabah programında ise Dersimliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Sohbet ortamında geçen program Gökçe projelerini anlattı. Gökçe’nin diğer bir ziyareti de Kars Ardahan Iğdır Vakfı’na (KAI) oldu. Başkan Taner Sarıçayır ve üyelerin ilgi gösterdiği programda Gökçe, üyelerin sorularını ilgiyle dinleyerek cevapladı.
Gökçe, Kazanmaktan öte örnek belediyecilik yapmak, nasıl yapıldığını göstermek için biz yola çıktık. Yoksa seçimi kazanmak tek başına yeterli değildir. Önemli olan kazandıktan sonra nasıl hizmetler yaptığınızdır. Ve Derince de 30 yıldır ikamet eden biri olarak ilçenin altyapıdan, ulaşıma, sosyal hizmetlere, eğitime kadar her ihtiyacın farkındayız. Yıllardır çözülmeden günümüze kadar gelen sorunlarımız var. Biz sosyal belediyecilik anlayışımızla ve bu yola çıkmadan bile ilkelerimiz arasında olan adil, şeffaf ve birlikte yönetim ile önce insan  diyerek hizmetlerimizi yapacağız. İnsanların hizmet dışında böyle bir yönetime de ihtiyacı var dedi.
Bu haber 997 defa okundu

DİĞER HABERLER

O markalar online mağazalarını da kapatıyor!

O markalar online  mağazalarını da kapatıyor!

Markaların online satış mağazaları da koronavirüs nedeniyle kapatılmaya başladı.

Esnaftan 3 ay boyunca kira ve işgaliye harcı alınmayacak

Esnaftan 3 ay boyunca kira ve işgaliye harcı alınmayacak

İZMİT BELEDİYESİNDEN ESNAF İÇİN EKONOMİK DESTEK PAKETİ

Kocaman moral verdi

Kocaman moral verdi

Yerinde inceledi.

Yanlış kullanmak ta RİSK

Yanlış kullanmak ta RİSK

Dünya Sağlık Örgütü, uyardı!

Hülya Aksoy 685 Bin 220 kadın ulaşıldı

Hülya Aksoy 685 Bin 220  kadın ulaşıldı

. 1-7 Nisan Kanser Haftası

Kartepe'de marketlere tebligat

Kartepe'de marketlere tebligat

121 markete tebligatta bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ