24 Mayıs 2018 Perşembe 12:45
 
  • 4,672 TL

  • 5,493 TL

  • 193,69 TL

  • 103.494

Öncekiler Sonrakiler

GÖLCÜK'TE İNTİHARA TEŞEBBÜS

Gölcük'te intihara teşebbüs
14 Mayıs 2018 Pazartesi 16:21

Gölcük Kavaklı da bir binanın çatısına çıkan şahıs intihar teşebbüsünde bulundu.

İddiaya göre Kavaklı mahallesinde olay meydana geldi.Daha öncede intihar teşebbüsünde bulunan C.A. adlı şahıs ailevi sorunlardan dolayı eşi evi terk etti.Annesinin  evine giden eşiyle görüşmek istedi. Görüşemeyen C.A adlı şahıs apartmanın çatısına çıktı.

 

çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine, polis, 112 Acil ve itfaiye ekibi geldi. çatıya çıkan polis şahsı ikna etmeye çalışıyor...

 

 

 

Bu haber 500 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

Mesanesinden 35 tane taş çıktı!

Mesanesinden 35 tane taş çıktı!

.

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

Kocaeli il sınırları içinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, kamu esenliğinin sağlanması ve sokakta çalıştırılan çocukların genel olarak beden ve ruh sağlıklarının korunması ile suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocaeli Valiliği, sokakta çalışan çocuklara yönelik yürüttükleri çalışmalar kapsamında çocukların dilenmelerini önlemek ve onları eğitime yönlendirebilmek için Kocaeli Halkı’ndan da destek bekledikleri belirtildi.

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

AFAD Başkanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin ortaklığında geliştirilen ‘Afet Zararlarının Azaltılmasında Akıllı Kent Uygulaması: Kocaeli İli’ projesini değerlendirmek, proje içeriklilerini ortak bir zeminde ele almak ve kentin yapı stokunu yerinde görmek üzere Kocaeli’ne geldi.

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET