06 Haziran 2020 Cumartesi 16:48

GÖNÜL’DEN KADINLARA SEVGİLİLER GÜNÜ JESTİ

Gönül’den kadınlara sevgililer günü jesti
14 Şubat 2019 Perşembe 16:18

.

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Rizeliler Derneği Kadın Kolları Başkanı Hasibe Hale Hepdurluk tarafından düzenlenen kahvaltı programında kadınlarla bir araya geldi. Rizeliler Derneği’nin Sosyal Tesisi olarak bilinen Luku Kafe’de gerçekleşen kahvaltıda başkan adayı Gönül’e AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı eşlik etti. Program kapsamında açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bugün 14 Şubat sevgililer günü, bizim sevgilimiz, aşkımız İzmit” dedi. Açıklamalarının ardından Gönül, programa katılan tüm kadınlara gül takdim etti.

İZMİT’E KADIN ELİ DEĞECEK
Kadınlarla buluştuğu toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Adayı Sibel Gönül, “Bugün 14 Şubat, bizim sevgilimiz, aşkımız İzmit. İnsan sevdiklerine hangi nazarla bakarsa, bizde İzmit’imize ve İzmit’imizin güzel insanına öyle bakacağız. Cumhur ittifakı olarak, Mutlu ve gurur duyulacak bir İzmit hayali ile yola çıktık. Bu vatanın ilelebet yaşaması için gayret göstereceğiz. İnşallah İzmit’e kadın eli değecek.  Kadın ve mimar bakış açısının etkisini bu şehir hemen hissedecek.” şeklinde konuştu.

BU İŞ SİBEL GÖNÜL İŞİ
Konuşmasına devam eden başkan adayı Gönül, “Ceplerimizde insani, kültürel ve bilimsel yöntemleri muhafaza ederek, bir yandan ilçemize gıpta ile bakılacak hizmetler getirmeye, diğer yandan,  Gönülden gönüle köprüler kurmaya geliyoruz. Önümüzdeki günlerde projelerimizi de açıklayacağız. Anneler, kadınlar güçlü olduğu zaman aile de güçlü olur toplum da güçlü olur. Değerlerimizin, komşuluklarımızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyorum. Diğer taraftan sosyal ve kültürel alanda nasıl bir yenileme yapacağız hep birlikte konuşacağız. Bu iş memleket işi, bu iş gönül işi, bu iş Sibel Gönül işi” ifadelerini kullandı.
Bu haber 503 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sorumluluk sınavlarının yapılacağı tarih belli oldu

Sorumluluk sınavlarının yapılacağı tarih belli oldu

Lise öğrencileri ile hazırlık sınıfında öğrenim gören öğrenciler için sorumluluk sınavları tarihi açıklandı

Yangında evsiz kalan aileye Büyükşehir’den yardım eli

Yangında evsiz kalan aileye Büyükşehir’den yardım eli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfez ilçesi Dikmen köyünde çıkan yangında evsiz kalan Atar ailesine yardım elini uzattı.

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi kontrollü hayata hazır

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi kontrollü hayata hazır

Büyükşehir Belediyesi SEKA Kâğıt Müzesi ve Kocaeli Bilim Merkezi, yeni normalleşme tedbirleri ile hizmet vermeye başladı

Cemil Çiçek'ten af açıklaması:

Cemil Çiçek'ten af açıklaması:

Adaletsizlik var

İlk orman Okulu Körfez'de açıldı

İlk orman Okulu Körfez'de açıldı

Kocaeli'nde hiç bir okulda uygulanmayan Orman Okulu; Körfez'de açıldı.

Gündüzlü Bakım Merkezleri açılıyor

Gündüzlü Bakım Merkezleri açılıyor

123 merkezde engellilere hizmet verecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ