24 Nisan 2019 Çarşamba 21:51
 
Öncekiler Sonrakiler

GÖRGÜN'DEN VALİ AKSOY'A VEDA ZİYARETİ

Görgün'den Vali Aksoy'a veda ziyareti
27 Nisan 2018 Cuma 09:43

ASELSAN Genel Müdürlüğü görevine ata nan Prof.Dr.Halıuk Görgün Vali Hüseyin Alksoy'a veda ziyaretinde bulundu.

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörülüğü ve ASELSAN'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte iken, ASELSAN Genel Müdürlüğü görevine atanan  Prof. Dr. Haluk Görgün,  Vali Hüseyin Aksoy’a  veda ziyaretinde bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.
 
Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü ve ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün,Vali Aksoy ile birlikte görev yapmaktan onur duyduğunu belirterek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
Vali Hüseyin Aksoy, Prof. Dr. Haluk Görgün’e  yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, yapmış olduğu  hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve “ Rektörlüğünüz süresince, Gebze Teknik Üniversitesini ülkemiz ve dünya Üniversiteleri arasında üst seviyelere taşımanız, üniversite ve sanayi işbirliği alanında yaptığınız çalışmalarla Kocaeli ve Türkiye ekonomisinin gelişmesindeki önemli katkılarınız, görevinizin icra ve ifasındaki yüksek görev anlayışınız tarafımdan memnuniyetle izlenmiş olup, sergilemiş olduğunuz fedakârane çalışmalarınız ve üstün hizmetlerinizden dolayı sizi Başarı Belgesi ile taltif eder, başarılarınızın devamını dilerim” ifadelerinin yer aldığı  Başarı Belgesi verdi.


Bu haber 4240 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ