29 Mayıs 2020 Cuma 04:32

GÜLERYÜZ'DEN AÇIKLAMA VAR

Güleryüz'den açıklama var
22 Ocak 2019 Salı 16:30

.

İlimizin köklü firmalarından Güleryüz Nalburiye A.Ş. Türkiye'de son aylarda yaşanan ekonik krizden ciddi şekilde etkilenmiş ve geçtiğimiz Kasım ayında konkordota talebinde bulunmuştu. Kocaeli 1.Asliye Ticaret Mahkemesi Güleryüz firmasının süresini 1 yıl uzattı.


Güleryüz şirketi yaşanan süreçle ilgili yazılı bir açıklama yayınlayarak 'Konkordato mühleti içerisinde borçların ödenmesi için her türlü önlemler alınacaktır. Amacımız ticari ilişkimiz olan hiçbir şirket ve şahsın mağdur olmamasıdır' denildi.


Açıklamanın devamında şu görüşlere yer verildi;


'Şirketimizin ticari faaliyetlerinin sekteye uğramaması, Piyasa koşullarına uyum sağlamak, mevcut ödeme yapımızda sürdürülebilir değişikliklere gitmek, bazı tedbirler almak ve yasal süreçleri devreye koymak adına Yönetim Kurulu kararı ile yeniden yapılandırma sürecini başlatmış ve vekili Av. Bülent İzzet TAFLIOĞLU vasıtası ile Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesine Konkordato başvurusunda bulunmuştur.

Başvurumuzu uygun bulan Ticaret Mahkemesi 16.10.2018 tarihinde konkordato kapsamında 3 aylık Geçici Mühlet verilmesine karar vermiştir.
Üç aylık süre içerisinde Kocaeli Ticaret Mahkemesince atanan Komiserler Heyeti şirketimizin tüm kayıtlarını incelemiş, alacaklılara gerekli tebliğleri yapmış ve Hakimliğe raporlarını sunmuşlardır.
Kocaeli Asliye Ticaret Mahkemesi Heyeti 16.01.2019 tarihinde dosyamıza karar vermek üzere toplanmış davaya müdahillerin, kendi avukatlarımızın beyanlarını almış, tüm şirket kayıtlarımızı ve Konkordato Projemizi güvenilir bularak 1 Yıllık Kesin Mühlet Kararını vermiştir.
Yaşanılan süreç ve Sayın Hakimliğin Kararı şirketimizin iyi niyetini ortaya koymuştur.  Konkordato mühleti içerisinde borçların ödenmesi için her türlü önlemler alınacaktır. Amacımız ticari ilişkimiz olan hiçbir şirket ve şahsın mağdur olmamasıdır.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.


GÜLERYÜZ NALBURUİYE MÜH. İNŞ. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ
                   


Bu haber 1876 defa okundu

Kacacak

Guleryuz Magduru
22 Ocak 2019 Salı 18:24

Adam Romanya vatandasi olmus kacip gidecek, milletin haberi yok.. Kacirdigi mallar bkrcunu 10 kere oder ama adam isi biliyor vah alacaklilarin haline ustune guzel bir soguk su icin

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Erdoğan açıkladı...

Erdoğan açıkladı...

Kafalar karıştı

Kim derdi ki

Kim derdi ki

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Şehirler arası seyahat kısıtlaması kaldırıldı

Büyükşehir’den Cuma Namazı için özel önlemler

Büyükşehir’den Cuma Namazı için özel önlemler

150 BİN TEK KULLANIMLIK SECCADE VE MASKE

Kocaeli'ye çocuk üniversitesi geliyor

Kocaeli'ye çocuk üniversitesi geliyor

BİL Holding/ Bil Koleji/Okullarına ait Bil Çocuk Üniversitesi Kocaeli’ne değer katmaya geliyor…

YKS'ye girecekler dikkat!

YKS'ye girecekler dikkat!

İlk sınav 30 Mayıs'ta

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ