26 Şubat 2020 Çarşamba 13:54

GÜLERYÜZ'DEN AÇIKLAMA VAR

Güleryüz'den açıklama var
22 Ocak 2019 Salı 16:30

.

İlimizin köklü firmalarından Güleryüz Nalburiye A.Ş. Türkiye'de son aylarda yaşanan ekonik krizden ciddi şekilde etkilenmiş ve geçtiğimiz Kasım ayında konkordota talebinde bulunmuştu. Kocaeli 1.Asliye Ticaret Mahkemesi Güleryüz firmasının süresini 1 yıl uzattı.


Güleryüz şirketi yaşanan süreçle ilgili yazılı bir açıklama yayınlayarak 'Konkordato mühleti içerisinde borçların ödenmesi için her türlü önlemler alınacaktır. Amacımız ticari ilişkimiz olan hiçbir şirket ve şahsın mağdur olmamasıdır' denildi.


Açıklamanın devamında şu görüşlere yer verildi;


'Şirketimizin ticari faaliyetlerinin sekteye uğramaması, Piyasa koşullarına uyum sağlamak, mevcut ödeme yapımızda sürdürülebilir değişikliklere gitmek, bazı tedbirler almak ve yasal süreçleri devreye koymak adına Yönetim Kurulu kararı ile yeniden yapılandırma sürecini başlatmış ve vekili Av. Bülent İzzet TAFLIOĞLU vasıtası ile Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesine Konkordato başvurusunda bulunmuştur.

Başvurumuzu uygun bulan Ticaret Mahkemesi 16.10.2018 tarihinde konkordato kapsamında 3 aylık Geçici Mühlet verilmesine karar vermiştir.
Üç aylık süre içerisinde Kocaeli Ticaret Mahkemesince atanan Komiserler Heyeti şirketimizin tüm kayıtlarını incelemiş, alacaklılara gerekli tebliğleri yapmış ve Hakimliğe raporlarını sunmuşlardır.
Kocaeli Asliye Ticaret Mahkemesi Heyeti 16.01.2019 tarihinde dosyamıza karar vermek üzere toplanmış davaya müdahillerin, kendi avukatlarımızın beyanlarını almış, tüm şirket kayıtlarımızı ve Konkordato Projemizi güvenilir bularak 1 Yıllık Kesin Mühlet Kararını vermiştir.
Yaşanılan süreç ve Sayın Hakimliğin Kararı şirketimizin iyi niyetini ortaya koymuştur.  Konkordato mühleti içerisinde borçların ödenmesi için her türlü önlemler alınacaktır. Amacımız ticari ilişkimiz olan hiçbir şirket ve şahsın mağdur olmamasıdır.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.


GÜLERYÜZ NALBURUİYE MÜH. İNŞ. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ
                   


Bu haber 1799 defa okundu

Kacacak

Guleryuz Magduru
22 Ocak 2019 Salı 18:24

Adam Romanya vatandasi olmus kacip gidecek, milletin haberi yok.. Kacirdigi mallar bkrcunu 10 kere oder ama adam isi biliyor vah alacaklilarin haline ustune guzel bir soguk su icin

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Bilimin Işığı Kozmetik Dünyasını Aydınlattı

Bilimin Işığı Kozmetik Dünyasını Aydınlattı

“Uluslararası 10’ncu Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi” Gebze Teknik Üniversitesi ve Kimyagerler Derneğinin ortak organizasyonu ile gerçekleştirildi.

Liyakatin yeni adresi, kariyer.izmit.bel.tr yayında

Liyakatin yeni adresi, kariyer.izmit.bel.tr yayında

Personel alımında sınav sistemi getirilerek, tamamen şeffaf ve kurumsal bir yönetim anlayışına geçen İzmit Belediyesinde, yeni personel başvuruları bundan sonra İzmit Belediyesi kariyer sayfası kariyer.izmit.bel.tr adresinden yapılabilecek

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı alımı mülakat sonuçları açıklandı

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı alımı mülakat sonuçları açıklandı

İzmit Belediyesi tarafından Sosyal Hizmet Uzmanlığı alımı için 14 Şubat 2020 Cuma günü yapılan sözlü mülakat sonuçları açıklandı

İZAYDAŞ, Körfez’den 1 yılda 380 ton çöp topladı

İZAYDAŞ, Körfez’den 1 yılda 380 ton çöp topladı

İZAYDAŞ, dört adet deniz yüzeyi temizleme teknesiyle İzmit Körfezi’nden bir yılda 380 ton çöp topladı.

Başkan Özlü: "Geleceği Gençler Tesis Edecek"

Başkan Özlü:

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, "Gençlerle Başbaşa" etkinliği kapsamında Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün K1 Köprülü Kavşağı’nda yapacağı çalışma nedeniyle geçici güzergah oluşturuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ