18 Mart 2019 Pazartesi 23:30
 
Öncekiler Sonrakiler

HADİ DERTLEŞELİM!

Hadi dertleşelim!
24 Mart 2018 Cumartesi 00:00

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri yeni bir proje ile Derince’de sahaya iniyor. Geçtiğimiz aylarda İYİ Parti’nin başlattığı “Anlat Hemşerim Dertleşelim” projesinden sonra projeyi ilçe bazında ve aktif üyeleri de sahada kullanarak nasıl Derince’ye entegre edeceğinin düşünen yönetim kurulu üyeleri çözümü buldu.

SEYYAR DERTLEŞME EKİBİ

Hem aktif olmak isteyen üyeleri hem de yönetim kurulu üyelerini ekiplere bölen İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı ev ev, esnaf esnaf gezerek Derinceliler’in sorunlarını dinleyecek, dertlerine ortak olacak. Böylece “Anlat Hemşerim Dertleşelim” otobüsünün bir değişiği Derince’de hayata geçmiş olacak.

24 MART’TA SAHADA

Dertleşelim Ekibi 24 Mart itibariyle sahaya inip baskılardan yılmış, konuşacak kimseyi bulamayan halkımızı dinlemeye başlayacak. Projeye halktan yoğun ilgi bekleniyor. Halk dert ortağına sonunda kavuşuyor. Toplanan veriler analiz edildikten sonra dertlere derman olmak için de kısa sürede harekete geçilecek.

CHP DERİNCE İLÇE BAŞKANLIĞI DAYANIŞMA YEMEĞİNE ESRA TOLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ KATILIM GÖSTERDİ

CHP Derince İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze İLGEZDİ, Milletvekili Haydar AKAR, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz SARIBAY ve yöneticilerin katıldığı dayanışma yemeğine İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra TOLU ve yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi. İYİ dilek ve temenniler iletildikten sonra basına verilmek üzere fotoğraf çektirildi.

 
Bu haber 792 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ