21 Mayıs 2018 Pazartesi 06:10
 
  • 4,505 TL

  • 5,298 TL

  • 186,41 TL

  • 102.410

Öncekiler Sonrakiler

HALK İSTER BAŞİSKELE BELEDİYESİ YAPAR

HALK İSTER BAŞİSKELE BELEDİYESİ YAPAR
10 Ekim 2017 Salı 08:02

Halkla istişarelerini sürdüren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu kez “Cuma Buluşmaları” programları kapsamında Yaylacık Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Başiskele genelinde yapılan çalışmalar ve gelişmeler hakkında bilgiler aktaran Başkan Ayaz mahalle sakinlerinden gelen talepleri de değerlendirerek belediyenin çalışmalarına yön veriyor.Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve muhtarlarla birlikte her Cuma bir mahallede halkla buluşuyor. Cuma buluşmalarının bu haftaki durağı Yaylacık Mahallesi’ydi.
Müdürlüklerin yaptığı çalışmalardan bahseden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz burada yaptığı konuşmada “Türkiye’nin ilerlemesine, güçlenmesine karşılık bizde yerelde aynı istikametten güç alarak bu gücü Başiskele’nin gelişmesine ve güçlenmesine yansıtıyoruz.  Eksiklerimizi görmek için sizlerleyiz. Bu eksikliklerimizi tamamlamak için ilk günkü heyecan ve sevgiyle devam ediyoruz. İlk günkü ürkekliğimiz yok, artık Başiskele’nin geneline hâkimiz. Başiskele’ye her gün 10 aile Başiskele’ye yerleşiyor. 50 binle başladığımız ilçemizde nüfusumuz bu gün 2 katına çıktı. Hem yeni gelen komşularımızın beklentilerini, hem de mevcut komşularımızın beklentilerini karşılamak için gecemizi gündüzümüze katarak sürekli çalışıyoruz. Zaman zaman muhtarlarımızla çalışmaları takip ediyor, meclis üyelerimizle değerlendirmeler yapıyor Başiskele’nin gelişmesiyle ilgili ne tür adımlar atmamız gerektiği konusunda kararlar veriyoruz. Yapmak istediklerimizin dışında sizlerin de görüşlerini alıyoruz. Bugünde bunun için buradayız. 7 yıldızlı kentimizde Başiskele ve Başiskeleli’nin ta kendisi var. Biz 7 yıldızlı kent derken halkımızdan ilham alarak hareket ettik. Sizlerle birlikte omuz omuza aynı duygu birliğinde çok çalışarak Başiskele’yi zirveye çıkarmaya devam edeceğiz. Yaptığımız her hizmet bizden sonraki nesillere kalmalı” dedi.

Bu haber 260 defa okundu

DİĞER HABERLER

Enver Güler'e büyük alkış

Enver Güler'e büyük alkış

İzmit Belediyesi önünde Nevzat Doğan istifa sesleri

Gülaçtı ailesinin acı günü

Gülaçtı ailesinin acı günü

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Duran Gülaçtı’nın cenazesine katılan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve partililer, Gülaçtı ailesini acı günlerinde yalnız bırakmadı.

AK Gençlik durmadan DEVAM ediyor

AK Gençlik durmadan DEVAM ediyor

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran seçimleri öncesinde Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan programlar çerçevesinde Ramazan Ayı’nda da gece -gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor

Belediyeden temiz bırakalım uyarısı

Belediyeden temiz bırakalım uyarısı

İzmit Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan bebek emzirme kabinlerinin daha düzenli ve temiz kullanılması istendi.

Utku Berat'ın krizleri, epilepsi pili sayesinde sona erdi

Utku Berat'ın krizleri, epilepsi pili sayesinde sona erdi

.

Beytullah'ı mutlu eden hediye

Beytullah'ı mutlu eden hediye

İzmit Belediyesi, bir çocuğu daha mutlu etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET