12 Aralık 2017 Salı 03:37
 
  • 3,833 TL

  • 4,516 TL

  • 153,85 TL

  • 109.156

Öncekiler Sonrakiler

HALK İSTER BAŞİSKELE BELEDİYESİ YAPAR

HALK İSTER BAŞİSKELE BELEDİYESİ YAPAR
10 Ekim 2017 Salı 08:02

Halkla istişarelerini sürdüren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu kez “Cuma Buluşmaları” programları kapsamında Yaylacık Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Başiskele genelinde yapılan çalışmalar ve gelişmeler hakkında bilgiler aktaran Başkan Ayaz mahalle sakinlerinden gelen talepleri de değerlendirerek belediyenin çalışmalarına yön veriyor.Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve muhtarlarla birlikte her Cuma bir mahallede halkla buluşuyor. Cuma buluşmalarının bu haftaki durağı Yaylacık Mahallesi’ydi.
Müdürlüklerin yaptığı çalışmalardan bahseden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz burada yaptığı konuşmada “Türkiye’nin ilerlemesine, güçlenmesine karşılık bizde yerelde aynı istikametten güç alarak bu gücü Başiskele’nin gelişmesine ve güçlenmesine yansıtıyoruz.  Eksiklerimizi görmek için sizlerleyiz. Bu eksikliklerimizi tamamlamak için ilk günkü heyecan ve sevgiyle devam ediyoruz. İlk günkü ürkekliğimiz yok, artık Başiskele’nin geneline hâkimiz. Başiskele’ye her gün 10 aile Başiskele’ye yerleşiyor. 50 binle başladığımız ilçemizde nüfusumuz bu gün 2 katına çıktı. Hem yeni gelen komşularımızın beklentilerini, hem de mevcut komşularımızın beklentilerini karşılamak için gecemizi gündüzümüze katarak sürekli çalışıyoruz. Zaman zaman muhtarlarımızla çalışmaları takip ediyor, meclis üyelerimizle değerlendirmeler yapıyor Başiskele’nin gelişmesiyle ilgili ne tür adımlar atmamız gerektiği konusunda kararlar veriyoruz. Yapmak istediklerimizin dışında sizlerin de görüşlerini alıyoruz. Bugünde bunun için buradayız. 7 yıldızlı kentimizde Başiskele ve Başiskeleli’nin ta kendisi var. Biz 7 yıldızlı kent derken halkımızdan ilham alarak hareket ettik. Sizlerle birlikte omuz omuza aynı duygu birliğinde çok çalışarak Başiskele’yi zirveye çıkarmaya devam edeceğiz. Yaptığımız her hizmet bizden sonraki nesillere kalmalı” dedi.

Bu haber 201 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sonunda istifa etti

Sonunda istifa etti

.

Mevlana ve İnsan Hakları

Mevlana ve İnsan Hakları

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2 No'lu Amfi'de "Mevlana ve İnsan Hakları" konulu konferans düzenlendi.

Büyükşehirden sanat müziği konseri

Büyükşehirden sanat müziği konseri

Büyükşehir Belediyesi Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu konserinde Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserleri katılımcılar tarafından beğeniyle dinlendi

Karaosmanoğlu 'Gençliğini ihmal edenlerin geleceği olmaz’'

Karaosmanoğlu 'Gençliğini ihmal edenlerin geleceği olmaz’'

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Giresunlular Federasyonu’nu konuk etti. Karaosmanoğlu, 24 Aralık’ta yapılacak Federasyon merkezinin açılışına davet edildi.

İZMİT’İN HER NOKTASINA SANAT VAR

İZMİT’İN HER NOKTASINA SANAT VAR

HAFTADA 28 ETKİNLİK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET