19 Temmuz 2018 Perşembe 12:59
 
  • 4,838 TL

  • 5,623 TL

  • 189,85 TL

  • 92.776

Öncekiler Sonrakiler

HALK MÜZİĞİ KONSERİNE BÜYÜK İLGİ

Halk müziği konserine büyük ilgi
09 Nisan 2018 Pazartesi 14:03

İzmit Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nun Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ndeki konseri büyük ilgi gördü.

Şef Kenan Serhat İnce yönetimindeki 75 kişilik koronun yılın ilk konserini İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da takip etti. Salonun hınca hınç dolduğu korunun yurdun çeşitli bölgelerinden seslendirdiği konser yaklaşık 2 saat sürdü. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da  koroyla birlikte söylenen Türkülere eşlik etti.  Koro üyelerini tebrik edip karanfil veren Başkan Doğan “ sanata ve sanatçıya her zaman destek olduklarını belirterek “ sanatçı dostu bir belediye olarak “ Sokakta Sanat Var” etkinlikleriyle İzmit’in her köşesine sanatı yaymak, vatandaşlarımızın sanatla iç içe olmasını sağlamak en büyük  gayemizdir. Belediyemizin destekleriyle kurulan koroların konserlerine  gösterilen yoğun ilgi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın da göstergesidir” dedi..
Bu haber 239 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yatağan Termik Santrali’nde göçük

Yatağan Termik Santrali’nde göçük

Muğla Valisi Esengül Civelek, Yatağan Termik Santrali'nde kazanları besleyen kömür bant sisteminin çöktüğünü, ilk belirlemelere göre 9 kişinin yaralı olarak kurtarıldığını, içerde kalan 2 kişinin kurtarma çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Valilikten DGS ve KPSS tedbirleri

Valilikten DGS ve KPSS tedbirleri

.

“Kanun teklifi olumlu ama eksik düzenlemedir”

“Kanun teklifi olumlu ama eksik düzenlemedir”

.

Hacı adayları dualarla uğurlandı

Hacı adayları dualarla uğurlandı

Derince’den kutsal topraklara giderek hac ibadetlerini gerçekleştirecek olan 51 hacı adayı Kent Meydanı’nda düzenlenen program sonrasında dualar eşliğinde uğurlandı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ