21 Mart 2019 Perşembe 03:18
 
Öncekiler Sonrakiler

HALKIYLA EKMEĞİ PAYLAŞTI

Halkıyla ekmeği paylaştı
14 Ağustos 2018 Salı 10:16

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit SEKA Park’ın güzellikleriyle hoş vakit geçiren ailelerin sofralarına konuk oldu.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ın da eşlik ettiği Karaosmanoğlu, çocuklarla da yakından ilgilenirken, “Vatandaşımızın her daim yanında ve dizinin dibindeyiz. Bizim en büyük gücümüz halkımızdır. Bu güç ve enerjiyle hizmetlerimizi sürdürebiliyoruz. 24 Haziran ve yaşanan son gelişmeler ışığında milletimiz Cumhurbaşkanına sahip çıkıyor ve Recep Tayyip Erdoğan ile yürümek istiyor” açıklamasını yaptı.


“Birlikteliğimiz somutlaştırdık”
Türkiye’nin uluslararası alanda verdiği büyük bir mücadelenin bir örneğini de yaşanan döviz operasyonlarıyla yaşadığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Şunu ifade etmeliyim ki 24 Haziran Millet-Devlet birlikteliğini somutlaştırdı. Bunu çok net biçimde görüyoruz. İnanıyorum ki gelecek Türkiye’nindir. AK Parti siyaseti içinden çıktığı insanının sosyolojisine dayanmaktadır. Türkiye, sadece kendinden sorumlu bir devlet değildir. Üretmek, çalışmak ve mazlumların hamisi olarak dünyada söz sahibi olmak zorundadır. Bu nedenle bizler üzerlerimize düşen görevi her vatandaş gibi yerine getirmek zorundayız” açıklamasını yaptı.

“Hızlı bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz”

Konuk olduğu ailelerin ikram ettiği yiyecek ve içeceklerin tadına da bakan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, milletin derdiyle dertlendiklerini de ifade ederek, “Ailelerimizin güçlü ve moralli olması için kent yaşamının soluk alabileceği alanları oluşturmada projeleri hayata geçiriyoruz. Halkımızdan gelen taleplere göre etkili ve hızlı bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Gördüğümüz veya bize iletilen eksikliklere çare oluyoruz. olmalarını istiyoruz. Cumhurbaşkanımızın bizden bu yönde ki talimatlarını da etkin bir şekilde yerine getiriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Karaosmanoğlu’na ve Bayram’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Alaeddin Alkaç’da eşlik etti.

 

Bu haber 453 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ