20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:49
 
Öncekiler Sonrakiler

HANGİ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI ACABA KOCA BİR HAYATI

Hangi köşeye sıkıştırdı acaba koca bir hayatı
20 Nisan 2018 Cuma 00:50

.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terörislerden temizlenen Suriye'nin Afrin bölgesinden şehit haberi geldi. Afrin'e bağlı Dermeşkanlı Köyü'nde bir binada yapılan arama sırasında teröristler tarafından tuzaklanan el bombasının infilak etmesi sonucu 1'inci Komando Tugay Komutanlığı'nden giden Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu şehit oldu.


Ülkemzde yaşanan her türlü üzücü olaylarla ilgili basın açıklaması yayınlayan Kocaelispor Kulübü şehit haberinin ardından başsağlığı mesajı yayınladı. Bu mesajı ardından Kulüp başkanı Bahri Yavuz oldukça düşündürücü bir açıklama yaptı.


İŞTE O AÇIKLAMA


Adına oyun dediğimiz şeyin uğruna ismini duymayacak ülke bu şehidinin ... Annesi , babası eğer varsa eşi veya çocukları,  yarın gazetelerde ismini arayacaklar,  kim ,hangi köşeye sıkıştırdı acaba diye koca bir hayatı ?

Bu haber 2528 defa okundu

DİĞER HABERLER

YSK'dan yedek üye kararı

YSK'dan yedek üye kararı

Polis, Jandarma el ele

Polis, Jandarma el ele

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

Başkan Büyükakın, Her kesimin her insanımızın fikirlerine değer vermek bizim siyasetimizin en önemli unsurlarındandır. Bu şekilde halkımızın yanında oluyor, dertlerine derman oluyoruz” açıklamasını yaptı.

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

ERDEM KONSERİNDE ALAN DAR GELDİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ