25 Nisan 2018 Çarşamba 15:08
 
  • 4,093 TL

  • 4,989 TL

  • 174,33 TL

  • 108.723

Öncekiler Sonrakiler

HASTANE YÖNETİMİNDEN BAYRAMA ÖZEL YARIŞMA

Hastane yönetiminden bayrama özel yarışma
14 Nisan 2018 Cumartesi 10:50

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel ‘Benim Hastanem’ temalı resim ve şiir yarışması düzenleyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi başvuruların başladığını söyleyerek, yarışma ile ilgili detaylara yer verdi.

Geçen yıl aileler ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği yarışmanın bu yıl da yapılacağını kaydeden hastane yöneticileri,  bu yıl ki temayı kullanarak kendi gözünden hastaneyi resmedecek çocukların yarışmada  istedikleri boyayı kullanabileceğini söyledi.

Yarışmaya şiir yazmak için müracaat edecek çocuklar ise kendileri için hastanenin ne anlam ifade ettiğini şiirsel bir dille anlatacak.

Son başvuru tarihi 20 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Benim Hastanem temalı yapılan resim ve yazılan şiirler hastane yönetim ve çocuk sağlığı hastalıkları uzmanları tarafından değerlendirilecek. Birincilere hem anne babalarını hem de minikleri sevindirecek türden hediyeler verilecek. Sonuçlar 23 Nisan Pazartesi günü açıklanacak.

 

“Resim ve şiirleri heyecanla bekliyoruz”
Yarışma ile ilgili bilgiler veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Ali Kaya, “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğimize gelen hastalar zaman zaman bizlere hastane ve hekimler hakkında; komik, eğlenceli ve bazen de şaşırtıcı benzetmelerde bulunuyorlar. Sıkça minik hastalarım bana yaptıkları resimleri hediye ediyorlar. Bizim için oldukça değerli. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle her sene yapmayı planladığımız resim ve şiir yarışmasını bu sene yeniden yapacağız. Miniklerimiz şiir ve resimlerini 20 Nisan 2018 Cuma günü akşamına kadar hastanemiz ana girişi resepsiyonuna bırakabilirler. Gelecek resim ve şiirleri heyecanla bekliyoruz” dedi.


Bu haber 506 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU artık cepte

İSU artık cepte

.

Her zaman şehit ailelerinin yanındayız

Her zaman şehit ailelerinin yanındayız

.

Tuzla-Çayırova bağlantı yolu ihalesi yapıldı

Tuzla-Çayırova bağlantı yolu ihalesi yapıldı

İstanbul- Kocaeli sınırında yer alan Şifa Mahallesi’ne Şekerpınar yolu üzerinden bağlantı yapılacak.

Bedelli askerlik açıklama

Bedelli askerlik açıklama

.

Kartepe kent meydanı Camii'nin temeli atıldı

Kartepe kent meydanı Camii'nin temeli atıldı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımları ile Kartepe Kent Meydanı Camii’nin temeli atıldı.

Milletvekili adaylarına e-Devlet'ten yeni hizmet

Milletvekili adaylarına e-Devlet'ten yeni hizmet

Milletvekili adaylarının sabıka kayıtlarını e-Devlet üzerinden alabilmelerine yönelik uygulama hizmete sunuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ