16 Temmuz 2018 Pazartesi 05:55
 
  • 4,848 TL

  • 5,667 TL

  • 193,55 TL

  • 89.898

Öncekiler Sonrakiler

HASTANE YÖNETİMİNDEN BAYRAMA ÖZEL YARIŞMA

Hastane yönetiminden bayrama özel yarışma
14 Nisan 2018 Cumartesi 10:50

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel ‘Benim Hastanem’ temalı resim ve şiir yarışması düzenleyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi başvuruların başladığını söyleyerek, yarışma ile ilgili detaylara yer verdi.

Geçen yıl aileler ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği yarışmanın bu yıl da yapılacağını kaydeden hastane yöneticileri,  bu yıl ki temayı kullanarak kendi gözünden hastaneyi resmedecek çocukların yarışmada  istedikleri boyayı kullanabileceğini söyledi.

Yarışmaya şiir yazmak için müracaat edecek çocuklar ise kendileri için hastanenin ne anlam ifade ettiğini şiirsel bir dille anlatacak.

Son başvuru tarihi 20 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Benim Hastanem temalı yapılan resim ve yazılan şiirler hastane yönetim ve çocuk sağlığı hastalıkları uzmanları tarafından değerlendirilecek. Birincilere hem anne babalarını hem de minikleri sevindirecek türden hediyeler verilecek. Sonuçlar 23 Nisan Pazartesi günü açıklanacak.

 

“Resim ve şiirleri heyecanla bekliyoruz”
Yarışma ile ilgili bilgiler veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Ali Kaya, “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğimize gelen hastalar zaman zaman bizlere hastane ve hekimler hakkında; komik, eğlenceli ve bazen de şaşırtıcı benzetmelerde bulunuyorlar. Sıkça minik hastalarım bana yaptıkları resimleri hediye ediyorlar. Bizim için oldukça değerli. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle her sene yapmayı planladığımız resim ve şiir yarışmasını bu sene yeniden yapacağız. Miniklerimiz şiir ve resimlerini 20 Nisan 2018 Cuma günü akşamına kadar hastanemiz ana girişi resepsiyonuna bırakabilirler. Gelecek resim ve şiirleri heyecanla bekliyoruz” dedi.


Bu haber 545 defa okundu

DİĞER HABERLER

SEDAŞ’tan Önemli Bilgilendirmeler

SEDAŞ’tan Önemli Bilgilendirmeler

SEDAŞ elektriğin güvenli kullanımı için bilgilendiriyor

GTÜ Mezunlarını uğurladı

GTÜ Mezunlarını uğurladı

GTÜ mezunu öğrenciye sahnede evlilik teklifi yapıldı

Altyapı çalışması nedeniyle yeni güzergah belirlendi

Altyapı çalışması nedeniyle yeni güzergah belirlendi

Yenituran- Acısu- Merkez Bankası güzergahında yapılacak altyapı çalışması nedeniyle toplu taşıma araçları alternatif güzergâhları kullanacak

İZAYDAŞ, 20 yıllık çalışanlarını onurlandırdı

İZAYDAŞ, 20 yıllık çalışanlarını onurlandırdı

İZAYDAŞ, 20 yılını doldurmuş personeline özel bir gece hazırladı.

Yaya köprülerindeki asansör bakımları her ay yapılıyor

Yaya köprülerindeki asansör bakımları her ay yapılıyor

Tüm vatandaşların kullanımına açık olan yaya üst geçitlerindeki asansörlerin bakımları yetkili firmalar aracılığı ile her ay gerçekleştiriliyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ