21 Ağustos 2018 Salı 17:28
 
  • 6,074 TL

  • 7,004 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

HASTANEDE BÜYÜK FİNAL

Hastanede büyük final
02 Ağustos 2018 Perşembe 17:11

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nin bu yıl ilk defa düzenlediği Birimler Arası Bilgi Yarışması sona erdi.

Hastane Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, hastane yönetimi, yarışmacılar ve hastane personelinin yoğun ilgi gösterdiği büyük final konferans salonunda gerçekleşti.

18 takımın katıldığı ve Patoloji Hekimi Uzm. Dr. Berra Akgül Gürkan’ın moderatörlük yaptığı yarışmada 4 takım finalde yarışmaya hak kazanmıştı. Final müsabakalarında Radyoloji ve Veri Hazırlama takımları ilk ikiye girerek büyük finalde yarışmaya hak kazandı. Oldukça çekişmeli geçen yarışmada iki takım da yenişemeyerek yarışma birincisi olmayı başardı.

İzmit Seka Devlet Hastanesi olarak hem sosyal faaliyet, hem de birimler arası kaynaşmayı hedefleyen biraz da rekabetçi bir yarışma düzenlediklerini belirten hastane başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, "Öncelikle tüm katılımcı birimlerimizi medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Finale kalan birimlerimizi de ayrıca tebrik ediyorum. Hastane içi kaynaşma ve sosyal faaliyet parolasıyla çıktığımız bu yarışmada, salondaki heyecan ve atmosferi gördükten sonra amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. Bir sonraki yarışmada görüşmek dileğiyle" diyerek yarışmanın devamının da geleceği müjdesini verdi.

Genel Kültür dalında gerçekleştirilen yarışmalarda Mutemetlik Birimi üçüncü, Sağlık Kurulu ise dördüncü olarak dereceye giren diğer takımlar oldu.


Dereceye giren birimlerin ve soru komisyonu üyelerinin ödüllerini Hastane Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç ve hastane idarecileri verdi.

Moderatör Patoloji Hekimi Uz.Dr.Berra Akgül Gürkan’a Hastane Başhekim Yardımcısı Uz.Dr.Özlem Haşim çiçek vererek emekleri için teşekkür etti. 


Bu haber 506 defa okundu

DİĞER HABERLER

Eşine böyle seslenen yandı!

Eşine böyle seslenen yandı!

Yargıtay'dan ilginç karar

Bu Köprü 42 Evler’e nefes aldıracak

Bu Köprü 42 Evler’e nefes aldıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin D-100 42 Evler bölgesinde inşa ettiği yaya köprüsü oluşmaya başladı.

Büyükşehir mezbahalarında kesimler yapıldı

Büyükşehir mezbahalarında kesimler yapıldı

.

Vali vekili şehitlikte bayramlaştı

Vali vekili şehitlikte bayramlaştı

Vali Vekili Dursun Balaban Kurban Bayramı dolayısıyla Bağçesme ve Polis Şehitliğini ziyaret ederek, şehit aileleriyle bayramlaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ