25 Eylül 2018 Salı 19:06
 
  • 6,195 TL

  • 7,296 TL

  • 239,71 TL

  • 99.292

Öncekiler Sonrakiler

HAYIRSEVER İRFAN ÇEPNİ OKUL YAPTIRACAK

Hayırsever İrfan Çepni okul yaptıracak
07 Eylül 2018 Cuma 17:03

.

İzmit ilçede  Eğitime %100 Destek Kampanyası kapsamında yaptırılacak olan 45 derslikli 2 okulun protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Protokol İmza törenine; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Hayırsever İrfan Çepni katıldı.
Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Bugün Hayırseverimiz İrfan Çepni bey ile iki okul yapma noktasında bir protokol imzalamak üzere bir aradayız. Hayırseverimiz okul yapma arzusunu bizlerle paylaştı ve ihtiyaç duyulan iki ayrı noktada bu okulların yapımı konusunda ön görüşmeler tamamlandı ve bugünde protokol imzalayarak, okullarımız ile ilgili çalışmaları belli bir aşamaya getireceğiz. İrfan beyin okulun yanında bir de Sağlık Ocağı yapma konusunda bir arzusu vardı onu da İl Sağlık Müdürümüze ilettik, o konuda da çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah onu da daha sonraki dönemde imzalamış olacağız. Sayın İrfan Çepni beye ve bütün hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Eğitime yapılan katkı her şeyin üstünde, ötesinde önemli ve anlamlıdır. Bu anlamda eğitime yapılan katkıları önemsiyoruz ve katkı yapan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Geleceğimize emanet edeceğimiz çocuklarımızın daha iyi şartlarda yetişmesi adına eğitime yapılan katkılar büyük önem taşımaktadır. Bu yönüyle bugünkü protokolümüzde eğitime yapılan katkı konusunda bize önemli bir aşama sağlamış olacaktır. Bu süreçte Sadun beyinde katkıları oldu kendisine de teşekkür ediyoruz. Bu anlamda protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum. ” diyen Sayın Valimiz, eğitime desteklerinden dolayı hayırsever İrfan Çepni’ye çiçek vererek, teşekkür etti.

İzmit İlçesi’nde yapılacak olan 2 okulun protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Hayırsever İrfan Çepni tarafından hayırlı olsun dilekleriyle imzalandı.
Toplam iki binada; 45 derslik, çok amaçlı salon, kütüphane, kantin, laboratuvar ve konferans salonunun yer alacağı okulların isimleri; İzmit Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yerine, Hacı Zehra – Hacı Ahmet Hamdi Çepni İlkokulu ve İzmit Türk Pirelli İlkokulunun yerine ise Hacı Birsen – İrfan Çepni İlkokulu yapılacaktır.
Bu haber 640 defa okundu

DİĞER HABERLER

İMO üyelerine adalar gezisi

İMO üyelerine adalar gezisi

.

Bu yıl da birlik ve beraberlikle Sevgide Buluşalım!

Bu yıl da birlik ve beraberlikle Sevgide Buluşalım!

Bu yıl 13.’sü düzenlenecek ''Sevgide Buluşalım'' etkinliğinin basın toplantısı gerçekleştirildi

1907 Fenerbahçeliler Derneği Bizimköy'de

1907 Fenerbahçeliler Derneği Bizimköy'de

.

İlçe merkezine 7 katlı otopark yapılacak

İlçe merkezine 7 katlı otopark yapılacak

Büyükşehir, Gebze Kızılay Caddesi’nde yapacağı 7 katlı otoparkla ilçe merkezinde parklanmayı sorun olmaktan çıkaracak

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET