18 Kasım 2018 Pazar 14:07
 
  • 5,334 TL

  • 6,091 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

HAYIRSEVER İRFAN ÇEPNİ OKUL YAPTIRACAK

Hayırsever İrfan Çepni okul yaptıracak
07 Eylül 2018 Cuma 17:03

.

İzmit ilçede  Eğitime %100 Destek Kampanyası kapsamında yaptırılacak olan 45 derslikli 2 okulun protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Protokol İmza törenine; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Hayırsever İrfan Çepni katıldı.
Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Bugün Hayırseverimiz İrfan Çepni bey ile iki okul yapma noktasında bir protokol imzalamak üzere bir aradayız. Hayırseverimiz okul yapma arzusunu bizlerle paylaştı ve ihtiyaç duyulan iki ayrı noktada bu okulların yapımı konusunda ön görüşmeler tamamlandı ve bugünde protokol imzalayarak, okullarımız ile ilgili çalışmaları belli bir aşamaya getireceğiz. İrfan beyin okulun yanında bir de Sağlık Ocağı yapma konusunda bir arzusu vardı onu da İl Sağlık Müdürümüze ilettik, o konuda da çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah onu da daha sonraki dönemde imzalamış olacağız. Sayın İrfan Çepni beye ve bütün hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Eğitime yapılan katkı her şeyin üstünde, ötesinde önemli ve anlamlıdır. Bu anlamda eğitime yapılan katkıları önemsiyoruz ve katkı yapan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Geleceğimize emanet edeceğimiz çocuklarımızın daha iyi şartlarda yetişmesi adına eğitime yapılan katkılar büyük önem taşımaktadır. Bu yönüyle bugünkü protokolümüzde eğitime yapılan katkı konusunda bize önemli bir aşama sağlamış olacaktır. Bu süreçte Sadun beyinde katkıları oldu kendisine de teşekkür ediyoruz. Bu anlamda protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum. ” diyen Sayın Valimiz, eğitime desteklerinden dolayı hayırsever İrfan Çepni’ye çiçek vererek, teşekkür etti.

İzmit İlçesi’nde yapılacak olan 2 okulun protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Hayırsever İrfan Çepni tarafından hayırlı olsun dilekleriyle imzalandı.
Toplam iki binada; 45 derslik, çok amaçlı salon, kütüphane, kantin, laboratuvar ve konferans salonunun yer alacağı okulların isimleri; İzmit Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yerine, Hacı Zehra – Hacı Ahmet Hamdi Çepni İlkokulu ve İzmit Türk Pirelli İlkokulunun yerine ise Hacı Birsen – İrfan Çepni İlkokulu yapılacaktır.
Bu haber 758 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yaralı Garip tedavi edildi

Yaralı Garip tedavi edildi

.

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Kocaeli Şehir Plancıları Odası Başkanı Rahmi Erdal Tümpalay ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’a ziyaret gerçekleştirdi

Süleyman Soylu taziye için gelecek

Süleyman Soylu taziye için gelecek

.

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ Yakma Tesisi, kapsamlı bakımlarından birini daha başarıyla tamamladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ