21 Şubat 2019 Perşembe 22:06
 
  • 5,324 TL

  • 6,039 TL

  • 228,04 TL

  • 102.494

Öncekiler Sonrakiler

HAYRETTİN DENİZ, İNÖNÜ ESNAFIYLA BULUŞTU

Hayrettin Deniz, İnönü esnafıyla buluştu
30 Mayıs 2018 Çarşamba 14:05

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hayrettin Deniz, İnönü Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti’de 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde teşkilatlar ilçede her geçen gün çalışmalarına bir fazlasını eklemeye devam ediyor. AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar,  SKM programları kapsamında ilçede bir dizi ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Hayrettin Deniz ile birlikte İnönü Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

“SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ”

Ziyaretlerde Türkiye'nin, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini belirten İlçe Başkanı Ayar, “24 Haziran, hem ülkemiz hem de bölgemiz açısından tarihi bir dönüm noktası.  2002’den önce çözülemeyen birçok sorun AK Parti iktidarı döneminde çözüldü, Bu asil milletin desteğiyle bugünlere gelmiş olan AK Parti ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran'da da sandıktan güçlü şekilde çıkacak ve ‘Yeni ve Güçlü Türkiye' misyonunu sürdürecektir” ifadelerine yer verdi.


“İSTİKRAR KALICI OLACAK”
İnönü Mahallesi esnafıyla buluşmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren milletvekili adayı Hayrettin Deniz, “ AK Parti’nin bugüne kadar kazandığı 12 seçimin her biri hayati derecede önemliydi. Ama 24 Haziran seçimleri bir milat olacak. Seçimlerin ardından cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle şahlanış ve yeniden yükseliş hayata geçecek. Milli irade siyasetin merkezine yerleşeceği için demokrasi tüm kurallarıyla eksiksiz işleyecek. Bu yeni sistemde istikrar kalıcı hale gelecek. Refah ve kalkınma hız kazanacak” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 297 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ