16 Ağustos 2018 Perşembe 16:50
 
  • 5,813 TL

  • 6,630 TL

  • 216,71 TL

  • 88.697

Öncekiler Sonrakiler

HEPİMİZİN BİRER EVLADIDIR

Hepimizin birer evladıdır
27 Temmuz 2018 Cuma 10:39

.

Kartepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından Ataevler Kültür Merkezi’nde organize edilen motivasyon etkinliği Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde ilçede faaliyet gösteren Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gündoğdu Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ve Türk Anneler Derneği Akmeşe Zihinsel Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri katıldı.

YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM EN BÜYÜK KAZANIM
Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in sosyal belediyecilik vizyonuyla tüm engellilere dezavantajlı gruplara sevgi ve ilgiyle hizmetlerini ulaştırmaya devam eden Kartepe Belediyesi, rehabilitasyon merkezi öğrencileri için düzenlediği motivasyon etkinliğine katılan özel öğrencilere ve ailelerine, anılarında mutlulukla hatırlayacakları güzel bir gün yaşattı. Çeşitli ikramların, hediyelerin, oyun ve eğlencenin hâkim olduğu etkinliğe katılan özel bireyler, doyasıya eğlenerek güzel bir gün geçirdiler.

HEPİMİZİN BİRER EVLADIDIR
Temmuz ayında dünyaya gelen özel bireylerle birlikte pasta keserek, bu özel günlerinde onları yalnız bırakmayan, Başkan Üzülmez, “Kardeşlerimiz sadece anne, babalarının değil hepimizin birer evladıdır. Bu bağlamda küçük-büyük demeden hepsinin yanlarındayız. Rehabilite süreçlerine, bu tür farkındalık organizasyonları ile katkı sağlamaya devam edeceğiz. Yüzlerindeki tebessüm ve kalplerindeki mutluluğu en büyük kazanımlardan biri olarak görüyoruz” dedi.


Bu haber 283 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İMO'dan 'Deprem Gerçeği'

İMO'dan 'Deprem Gerçeği'

17 Ağustos Marmara Depremi’nin 19’uncu yılı dolayısıyla, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi basın açıklaması yaptı.

CHP'den moral ziyareti

CHP'den moral ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanvekili Berna Çetin, İl Saymanı Naim Keskin ve İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavileri süren partilileri ziyaret etti.

Son başvuru yarın

Son başvuru yarın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe belediyelerle ortaklaşa gerçekleştirdiği çiftçilere yönelik hibe tohum desteğinde son başvurunun 17 Ağustos Cuma günü olduğu açıklandı.

Depremden 4 yıl sonra annenin evlat acısı

Depremden 4 yıl sonra annenin evlat acısı

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde enkaz altından kurtarılan ancak hastanede yaşamını yitiren oğlu Serkan Yapıcı'nın (18) mezarını DNA testi ile 4 yıl sonra kimsesizler mezarlığında bulan Emine Cebeci, evlat acısının ve özleminin dinmediğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ