17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:53
 
Öncekiler Sonrakiler

HEPİMİZİN BİRER EVLADIDIR

Hepimizin birer evladıdır
27 Temmuz 2018 Cuma 10:39

.

Kartepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından Ataevler Kültür Merkezi’nde organize edilen motivasyon etkinliği Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde ilçede faaliyet gösteren Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gündoğdu Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ve Türk Anneler Derneği Akmeşe Zihinsel Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri katıldı.

YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM EN BÜYÜK KAZANIM
Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in sosyal belediyecilik vizyonuyla tüm engellilere dezavantajlı gruplara sevgi ve ilgiyle hizmetlerini ulaştırmaya devam eden Kartepe Belediyesi, rehabilitasyon merkezi öğrencileri için düzenlediği motivasyon etkinliğine katılan özel öğrencilere ve ailelerine, anılarında mutlulukla hatırlayacakları güzel bir gün yaşattı. Çeşitli ikramların, hediyelerin, oyun ve eğlencenin hâkim olduğu etkinliğe katılan özel bireyler, doyasıya eğlenerek güzel bir gün geçirdiler.

HEPİMİZİN BİRER EVLADIDIR
Temmuz ayında dünyaya gelen özel bireylerle birlikte pasta keserek, bu özel günlerinde onları yalnız bırakmayan, Başkan Üzülmez, “Kardeşlerimiz sadece anne, babalarının değil hepimizin birer evladıdır. Bu bağlamda küçük-büyük demeden hepsinin yanlarındayız. Rehabilite süreçlerine, bu tür farkındalık organizasyonları ile katkı sağlamaya devam edeceğiz. Yüzlerindeki tebessüm ve kalplerindeki mutluluğu en büyük kazanımlardan biri olarak görüyoruz” dedi.


Bu haber 381 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ