20 Temmuz 2018 Cuma 17:18
 
  • 4,779 TL

  • 5,603 TL

  • 189,21 TL

  • 93.864

Öncekiler Sonrakiler

HER GÜN 50 DÖNÜM ALANDA ÇİM BİÇİLİYOR

Her gün 50 dönüm alanda çim biçiliyor
28 Haziran 2018 Perşembe 15:30

.

Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmaları kapsamında günde ortalama 50 dönümlük alanın otlarını kesiyor. Parklar ve yeşil alanların yanı sıra bulvar, cadde, sokak ve kaldırımlarda gerçekleştirilen yabani ot temizliği ile çevrenin bakımlı kalması sağlanıyor.
Başiskele Belediyesi misinalı çim biçme, traktör ve sürmeli makinalarla kalıcı konutlar ve yeşil alanlarda yabani ot temizliği yapıyor. Çocukların eğlendiği, ailelerinin oturup dinlendiği park alanlarına ayrı bir önem gösteren ekipler aşırı yağışlar nedeniyle boyları oldukça uzayan yabani otları kesiyor. Halkın ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı halde tutmak için çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, günde yaklaşık 50 dönüm alanda çim biçme ve temizlik çalışmasının yapıldığını söyledi.
 


Bu haber 351 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yağmur etkili oldu,İtfaiye aracı geçerken yol çöktü!

Yağmur etkili oldu,İtfaiye aracı geçerken yol çöktü!

.

3 yıl önce uyarmıştı;Hiç bir şey değişmedi

3 yıl önce uyarmıştı;Hiç bir şey değişmedi

.

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, kısa bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına getirilen Alaeddin Alkaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hastaya giderken hastanelik oldular!

Hastaya giderken hastanelik oldular!

3 YARALI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ