12 Aralık 2018 Çarşamba 18:32
 
  • 5,355 TL

  • 6,088 TL

  • 214,80 TL

  • 90.394

Öncekiler Sonrakiler

HER ŞEY ONLAR MUTLU OLSUN DİYE…

HER ŞEY ONLAR MUTLU OLSUN DİYE…
13 Aralık 2017 Çarşamba 23:16

.

Kocaeli Anneleri Derneği, Mete Kasap Izgara’nın desteğiyle yepyeni ve anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Kocaeli Anneleri Derneği ve Mete Kasap Izgara’nın işbirliği sayesinde Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi’nden kimsesiz ve engelli 14 çocuğumuz lezzet dolu ve keyifli bir gün geçirdi.

 

Bugüne kadar yaptıkları sosyal etkinliklerle adını sıkça duyduğumuz Kocaeli Anneleri Derneği yine kimsesiz çocukların yüzünü güldürdü. Mete Kasap Izgara’da gerçekleşen etkinliğin ev sahibi bu kez Şef Murat Pala idi. Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi’nden gelen yaşları 4 ile 19 arasında değişen 14 çocuğumuz Şef Murat Pala’nın lezzetli hamburger menüsünü yiyerek, mekanda keyifli zaman geçirdiler.

 

Kocaeli Anneleri Dernek Başkanı Hande Kaya’nın, Dernek Yönetim Kurulu’ndan Seda Hapeloğlu, Serap Korkmaz ve Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi yetkililerinin katıldığı etkinlikte, çocukların gülen yüzü herkesi mutlu etti. Yemek sonrasında bir konuşma yapan Kocaeli Anneleri Dernek Başkanı Hande Kaya: “Bu şekilde yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri bizi her zaman mutlu ediyor. Çocuklarımızın yüzü güldükçe bizim de yüzümüz gülüyor. Başta bizlere mekanın açan Şef Murat Pala olmak üzere organizasyona destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.
Bu haber 1068 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu Gebze'ye geliyor

Kılıçdaroğlu Gebze'ye geliyor

.

Kahraman şoförlere plaket

Kahraman şoförlere plaket

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği eğitimlere katılan ve hareket halinde iken karşılaştığı olaylarda vatandaşların hayatını kurtaran kahraman şoförler plaket ile ödüllendirildi

Büyükakın, herkesin hayatına dokunacak işler yapacağız

Büyükakın, herkesin hayatına dokunacak işler yapacağız

Halkımızın önceliği bizim de önceliğimizdir

İZMİT’TE KÖY MÜZESİ VAR

İZMİT’TE KÖY MÜZESİ VAR

.

Başsavcı Korkmaz’dan İade-İ Ziyaret

Başsavcı Korkmaz’dan İade-İ Ziyaret

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz Kocaeli AFAD İl Müdürlüğüne iade-i ziyarette bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ