21 Mart 2018 Çarşamba 05:52
 
  • 3,932 TL

  • 4,820 TL

  • 165,54 TL

  • 116.432

Öncekiler Sonrakiler

HER ŞEY ONLAR MUTLU OLSUN DİYE…

HER ŞEY ONLAR MUTLU OLSUN DİYE…
13 Aralık 2017 Çarşamba 23:16

.

Kocaeli Anneleri Derneği, Mete Kasap Izgara’nın desteğiyle yepyeni ve anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Kocaeli Anneleri Derneği ve Mete Kasap Izgara’nın işbirliği sayesinde Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi’nden kimsesiz ve engelli 14 çocuğumuz lezzet dolu ve keyifli bir gün geçirdi.

 

Bugüne kadar yaptıkları sosyal etkinliklerle adını sıkça duyduğumuz Kocaeli Anneleri Derneği yine kimsesiz çocukların yüzünü güldürdü. Mete Kasap Izgara’da gerçekleşen etkinliğin ev sahibi bu kez Şef Murat Pala idi. Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi’nden gelen yaşları 4 ile 19 arasında değişen 14 çocuğumuz Şef Murat Pala’nın lezzetli hamburger menüsünü yiyerek, mekanda keyifli zaman geçirdiler.

 

Kocaeli Anneleri Dernek Başkanı Hande Kaya’nın, Dernek Yönetim Kurulu’ndan Seda Hapeloğlu, Serap Korkmaz ve Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi yetkililerinin katıldığı etkinlikte, çocukların gülen yüzü herkesi mutlu etti. Yemek sonrasında bir konuşma yapan Kocaeli Anneleri Dernek Başkanı Hande Kaya: “Bu şekilde yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri bizi her zaman mutlu ediyor. Çocuklarımızın yüzü güldükçe bizim de yüzümüz gülüyor. Başta bizlere mekanın açan Şef Murat Pala olmak üzere organizasyona destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.
Bu haber 835 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ