17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:51
 
Öncekiler Sonrakiler

HER ZAMAN ŞEHİT AİLELERİNİN YANINDAYIZ

Her zaman şehit ailelerinin yanındayız
25 Nisan 2018 Çarşamba 10:28

.

Vali Hüseyin Aksoy,  Hakkâri Çukurca İlçesinde iç güvenlik çatışması sonucu şehadet mertebesine eren Şehidimiz Piyade Çavuş Hüseyin Güldal’ın  ailesini ziyaret etti.

 
Ziyarette; Vali Hüseyin Aksoy’a, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü eşlik etti.
 
Karamürsel İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir’in şehidimiz için yaptığı duanın ardından İl Müftüsü Yusuf Doğan ise şehidimiz için Kuran-ı Kerim okudu.
 
Vali Aksoy, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Piyade Çavuş Hüseyin Güldal’ı ve  tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
 

Şehidimiz Piyade Çavuş Hüseyin Güldal’ın ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Vali Aksoy'a teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.
Vali Hüseyin Aksoy,  Malatya’da görev yaparken trafik kazası sonucu 2004 yılında şehit olan  Polis Memuru Ahmet Durak’ın  ailesini ziyaretinde, Vali Hüseyin Aksoy’a, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Karamürsel Kaymakamı Ahm et Narinoğlu, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü eşlik ettiler.
 
Karamürsel İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir’in şehidimiz için yaptığı duanın ardından İl Müftüsü Yusuf Doğan ise şehidimiz için Kuran-ı Kerim okudu.
 
Vali Hüseyin Aksoy, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını veren Şehidimiz Polis Memuru Ahmet Durak’ı ve tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
 

Şehidimiz Polis Memuru Ahmet Durak’ın ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Vali Aksoy'a teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.
 Bu haber 340 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ