11 Aralık 2018 Salı 20:16
 
  • 5,365 TL

  • 6,076 TL

  • 215,69 TL

  • 91.801

Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN'DAN MANİDAR HEDİYE

Hodri Meydan'dan manidar hediye
18 Mayıs 2018 Cuma 15:00

.

haber Burcu NAZLI

İzmit Belediyesi’nin ihaleye çıkardığı Şehitler Parkı içindeki çay bahçesinin Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği tarafından kazanılmasının ardından belediyenin ihaleyi iptal etmesi protesto edildi.


Kıldıkları Cuma Namazı’nın ardından İzmit Belediyesi önünde dernek liderleri Enver Güler öncülüğünde toplanan Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Grubu, ihalenin iptaline sert tepki göstererek, Nevzat Doğan’a pembe pantolon armağan etti.

Gerçekleştirilen açıklamaya CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Veli Beyaztaş, Birol Sağlam, Biz İzmitiz Grubu Yöneticisi Hüseyin Erol ve çok sayıda taraftar katıldı.

Kazandıkları ihaleyi yok sayan İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan’a istifa çağrısında bulunan Hodri Meydan Taraftarları Derneği Başkanı Enver Güler, “İzmit Belediyesi'nin önünde kazandığımız ihaleyi yok sayıp kafasına göre iptal eden taraftarın senelerdir sahip olma hayalini kurduğu yeri birilerine vermek için yok sayan fakat ihaleye teşvik edip de bize buyrun diyen Nevzat  Doğan, orası babanızın çiftliği değil. Önce bize verip ardından bir daireyi 10 kişiye veren müteahhitler gibi bir başka derneğe verdiğini söyleyemezsin. Bundan sonra bizim olduğumuz hiçbir yere giremez Nevzat Doğan. Kimse Hodri Meydan’ı makamıyla parasıyla kimse kıyaslayamaz. Bundan sonra bize verseler de biz almayız. Bundan sonra bizim belediye başkanımız değil. Başkanın kibri egosu bu kentte hiç bir zaman sevilmedi. Bizim kaybımız bir çay bahçesi ama senin kaybın çok daha fazla. Asla Yeni Kocaeli Stadı’na giremeyeceksin” ifadelerini kullandı.

Pembe pantolon göndermesi

Konuşmaların ardından taraftarlar olarak aldığı pembe pantolonu çıkartan Güler, “Bize zamanında polar armağan eden Nevzat Doğan’a biz de nezaketen aldığımız pembe pantolonu kendisine kargoyla göndereceğiz” dedi.,


Bu haber 1762 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet, Usta öğreticiler kadrolu olacak

Hürriyet, Usta öğreticiler kadrolu olacak

.

Kartepe teleferik projesi'nin temeli atıldı

Kartepe teleferik projesi'nin temeli atıldı

.

İnşaat mühendisleri 64.yılını kutlayacak

İnşaat mühendisleri 64.yılını kutlayacak

İMO gecesinde Bülent Serttaş sahne alacak.

Başkan Ayaz: İlk günkü aşkla hizmetkâr olmaya devam edeceğiz

Başkan Ayaz: İlk günkü aşkla hizmetkâr olmaya devam edeceğiz

Başiskeleli vatandaşlara ücretsiz eğitim fırsatı sunan Başiskele Belediyesi, yeni bir kurs merkezini daha hizmete açtı.

Başkan Hüseyin Ayaz'ın acı günü

Başkan Hüseyin Ayaz'ın acı günü

.

Cumhuriyet Başsavcısı Korkmaz’dan KOTO’ya iadeyi ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Korkmaz’dan  KOTO’ya iadeyi ziyaret

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Kocaeli Ticaret Odası’na iadeyi ziyaret gerçekleştirdi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ