15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:51
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN'DAN MANİDAR HEDİYE

Hodri Meydan'dan manidar hediye
18 Mayıs 2018 Cuma 15:00

.

haber Burcu NAZLI

İzmit Belediyesi’nin ihaleye çıkardığı Şehitler Parkı içindeki çay bahçesinin Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği tarafından kazanılmasının ardından belediyenin ihaleyi iptal etmesi protesto edildi.


Kıldıkları Cuma Namazı’nın ardından İzmit Belediyesi önünde dernek liderleri Enver Güler öncülüğünde toplanan Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Grubu, ihalenin iptaline sert tepki göstererek, Nevzat Doğan’a pembe pantolon armağan etti.

Gerçekleştirilen açıklamaya CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Veli Beyaztaş, Birol Sağlam, Biz İzmitiz Grubu Yöneticisi Hüseyin Erol ve çok sayıda taraftar katıldı.

Kazandıkları ihaleyi yok sayan İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan’a istifa çağrısında bulunan Hodri Meydan Taraftarları Derneği Başkanı Enver Güler, “İzmit Belediyesi'nin önünde kazandığımız ihaleyi yok sayıp kafasına göre iptal eden taraftarın senelerdir sahip olma hayalini kurduğu yeri birilerine vermek için yok sayan fakat ihaleye teşvik edip de bize buyrun diyen Nevzat  Doğan, orası babanızın çiftliği değil. Önce bize verip ardından bir daireyi 10 kişiye veren müteahhitler gibi bir başka derneğe verdiğini söyleyemezsin. Bundan sonra bizim olduğumuz hiçbir yere giremez Nevzat Doğan. Kimse Hodri Meydan’ı makamıyla parasıyla kimse kıyaslayamaz. Bundan sonra bize verseler de biz almayız. Bundan sonra bizim belediye başkanımız değil. Başkanın kibri egosu bu kentte hiç bir zaman sevilmedi. Bizim kaybımız bir çay bahçesi ama senin kaybın çok daha fazla. Asla Yeni Kocaeli Stadı’na giremeyeceksin” ifadelerini kullandı.

Pembe pantolon göndermesi

Konuşmaların ardından taraftarlar olarak aldığı pembe pantolonu çıkartan Güler, “Bize zamanında polar armağan eden Nevzat Doğan’a biz de nezaketen aldığımız pembe pantolonu kendisine kargoyla göndereceğiz” dedi.,


Bu haber 1008 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Depremzede o günleri anlattı

Depremzede o günleri anlattı

.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

Terzigölü Caddesi yenilendi

Terzigölü Caddesi yenilendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe Köseköy’de yol yenileme çalışması gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ