26 Mart 2017 Pazar 19:50
 
Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN AÇIKLAMA YAYINLADI

Hodri Meydan açıklama yayınladı
26 Nisan 2016 Salı 15:52

Katkı verenlere teşekkür etti

Kocaelispor taraftar derneği Hodri Meydan bir basın açıklaması yayaınlayarak katkı verenlşere teşekkür ederken Sancaklı ve Seim'de sitem etti.

İŞTE O AÇIKALAMA

Kocaelispor'umuzun 50.yılında amatörden tekrar profesyonel liglere döndüğü final maçına İzmit halkını Eskişehir'e taşımamızda bizlere yardımcı olan Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, Ak Parti İl Başkanlığı, Derince Belediye Başkanlığı, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Ertuğ, Ceyhun Hoşdil, Hakan Coştu, Teoman Gencal, Çağrı Alpaslan, Cumhur Alkan, Burçin Koçyiğit, Sinan Güneri, Barış Yavuz, Bahadır Taşer, Yaşar Can, Medicalpark Kocaeli Hastanesi, KASKF Başkanı Murat Aydın, Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır, Derincespor Başkanı Şahin Çavuşoğlu, Engin Korukır, Nebil Uzun, İlker Ertuğ, Tunç Özek, Mehmet Tüysüz, Sami Durmuşoğlu, Murat Özdağ, Halil Çolak, Recep Avcı, Eyüp Lezzet Lokantası, Tavukçu Necdet, Selman Yıldırım, Ufuk Turan, Uğur Koştur, Yavuz Kavan, Ramazan Baştürk, Hasan Kahyaoğlu ve Akın Süleymanoğlu'na ve takımımızı şampiyonluğa taşıyıp aynı zamanda otobüs konusunda bizlere destek vererek taraftar takım bütünleşmesinde Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir fedakarlık ortaya koyan futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.


Sezon içerisinde yaptığımız organizasyonlarda bize yardımcı olanlara da teşekkürü bir borç biliyoruz. Yıllar sonra gece maçı oynamamızı sağlayan, Eskişehir'de yanımızda olmasa da gönlü bizimle olan Valimiz Sn. Hasan Basri Güzeloğlu'na, medyaya pek yansımasa da her aradığımızda tribün organizasyonları konusunda bizlere yardımcı olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na, başta spor büro olmak üzere maçlarımızda görev yapan tüm emniyet teşkilatımıza, Gebzespor kulüp başkanı Sn. İlker Çakır'a ve Türkiye'nin her tarafından daha üst liglerde yer almamız gerektiği konusunda mesaj göndererek iyi dileklerini ileten bütün tribün gruplarına teşekkür ediyoruz.

 

Bizlere bu sezon şampiyonluk sevinci yaşatan tüm futbolcu kardeşlerimize, teknik heyetimize, malzemecilerimize, masörlerimize, kulüp görevlilerimize, basın mensuplarımıza, yağmur çamur demeden her türlü koşulda takımımızı destekleyen tüm taraftarlarımıza, sabahın erken saatlerinde stadyuma gelip stadyumumuzu süsleyen, konfeti ve diğer görsel hazırlıklarda bizlere yardımcı olan, tribün videoları ve fotoğraflarımızı çekip yayınlayarak tüm Türkiye'ye tribün görüntülerimizi ulaştıran ve sosyal medyada aktif rol üstlenen kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

 

Teşekkür ettiğimiz gibi sitemlerimizin bulunduğu isimler de var. Seçim döneminde Kocaelispor'un adını ağzından düşürmeyen ancak danışmanları aracılığıyla otobüs konusunda destek isteyip bu isteğimizi geri çeviren Saffet Sancaklı ile geçtiğimiz haftalarda Perşembe pazarında yapmış olduğu kahvaltıda bizlere otobüs sözü veren ve telefon açtığımızda telefonlarına çıkmayan Ahmet Serim'e kırıldığımızı belirtmek istiyoruz.

 

Basın açıklamamızı geç yapmamızda ki sebep, final maçımız sonrasında yerel basınında çıkan haberleri görüp ona göre bir açıklama yapmaktı. Kocaelispor'un hakkını kendi namusu gibi gören ve kurtuluşumuz için tek çare olan KEV Tesislerinin Kocaelispor'a kazandırılması konusunda mücadele veren başkanımız Sn. Bahri Yavuz aleyhine haberler okuduk. Kocaelispor'un kurtuluş savaşı verdiği bir zamanda kentin yeniden dirilişine önderlik eden ve tüm kentin inandığı başkanımıza Kocaelispor'un malı olan, bu kentin parasıyla yapılan tesislerin Kocaelispor'a kazandırılması konusunda destek mesajlarını görmek isterdik. Ancak bazı siyasi parti il başkanları Kocaelispor'u siyasete çekercesine KEV olayının siyasi bir olay olduğundan bahsettiler. Bu olay Kocaelispor ile KEV arasındadır, siyasetle hiç bir alakası yoktur. Hak ettiğimiz yerlere daha çabuk gelebilmek adına bu konu mutlak çözülmesi gerekmektedir. Açıklamalardan bu şahısların Kocaelispor'a sadece kentin seçilmişleri olduğunda destekleri olacağını, aksi taktirde Kocaelispor'un kendilerini ilgilendirmediğini ve en zor gününde yüzüstü bıraktıkları sonucunu çıkardık. Kocaelispor borçlardan ötürü tekrar karanlık günlerine dönerse bu projeye karşı çıkanlar Kocaelispor'un mezarını kazan kişiler olarak anılacaklar, geçmişte yaptıklarının hiç bir kıymeti kalmayacaktır. Başkanımız Sn. Bahri Yavuz göreve ilk geldiği dönemde bu kulübün içine siyaseti sokmayacağını, halkla birlikte yürüyeceğini açık açık beyan etmişti. Bunu da yerine getirdi. Bu halkı ayağa kaldırdı. Şimdi de tüm amacı Kocaelispor'u borçsuz ve kendi ayakları üzerinde duran sağlam bir yapı haline getirmek. Eskisi gibi birilerinin sırtına dayanarak değil, halkla birlikte bu şehrin sevinç kaynağı olmasını sağlamak. Tüm kentin siyasi çıkarlarını bir kenara bırakıp KEV başkanlığı konusunda Sn. Bahri Yavuz'a destek olmasını istiyoruz. Bu kent birlikte olursa daha nice şampiyonluklara imza atar, tekrardan Avrupa'da bu şehrin adını gururla duyururuz. Gelecek güzel günler için hep birlikte olalım.

 

Özgür TAŞKIRAN

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı

Bu haber 3748 defa okundu

kocaelispor

Hakan colak
26 Nisan 2016 Salı 16:39

Yürekten kutluyorum herkesi bu şampiyonluk ta emeği geçenlere herkese teşekkür ederim bi taraftar olarak başkan yönetim teknik heyet taraftar kent heb birlik olduğumuzda sonuç ortada bu bi BAŞLANGIÇLAR olur inşallah

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

İlimtepe Kültür Merkezi'nin temeli atılıyor...

İlimtepe Kültür Merkezi'nin temeli atılıyor...

Körfez Belediyesi, İlimtepe Mahallesi’nde çekim gücünü arttıracak, kültürel ve sosyal dönüşümünü sağlayacak İlimtepe Kültür Merkezi'nin temelini bugün (Pazartesi) atıyor

KOTO sorunları Selin Sayek Böke’ye iletti

KOTO sorunları Selin Sayek Böke’ye iletti

Kocaeli iş dünyası sorun ve çözüm önerilerini CHP Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke’ye iletti

Sevindikli Köyü Kültür Merkezi’nde ilk nikah kıyıldı

Sevindikli Köyü Kültür Merkezi’nde ilk nikah kıyıldı

Başkan Karaosmanoğlu, Sevindikli Köyü Kültür Merkezinin tanıtımını gerçekleştirirken ilk nikâhını da kıydı.

Kırgızistan ve Kocaeli arasında yöre ağzı benzerliği

Kırgızistan ve Kocaeli arasında yöre ağzı benzerliği

Uluslararası Çoban Mustafa Paşa Tarihi Sempozyumu’na katılan akademisyenler, Kocaeli kültürüne yeni bir soluk katacak bildirilerini yayınlıyor.

SEDAŞ Ekipleri Aydınlatmak İçin Gece Gündüz Mücadele Ediyor

SEDAŞ Ekipleri Aydınlatmak İçin Gece Gündüz Mücadele Ediyor

SEDAŞ Ekipleri gece gündüz demeden, hatta geceleri herkes uyurken yanmayan lambaların onarımı için sahada görev yapmayı sürdürüyor.

Gebze Rizeliler'den büyük buluşma..

Gebze Rizeliler'den büyük buluşma..

Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası Rizeliler Dernek Başkanı ve Gebze'nin sevilen İşadamı İsmail Kurt ve yönetimi Gebze'de düzenlediği toplantı ile Rizelileri ve bölge protokolünü buluşturdu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET