17 Temmuz 2018 Salı 07:23
 
  • 4,847 TL

  • 5,681 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

HODRİ MEYDAN GEMİLERİ YAKTI!

HODRİ MEYDAN GEMİLERİ YAKTI!
18 Mayıs 2018 Cuma 00:00

Nevzat Doğan'ın istifasını istiyorlar

İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan yeni valilik binasının arkasında bulunan Şehitler Parkı içindeki çay bahçesi ihalesi, Kocaelispor Taraftarlar Derneği Hodri Meydan tarafından kazanılmıştı.


Çay bahçesini, taraftarları ve vatandaşlar için nezih bir yer yapmayı amaçlayan ve tüm ülkenin gıpta ile baktığı, Türkiye'nin en önemli taraftar grubu olan Hodri Meydan, yer teslimi için gün sayarken ihalenin İzmit Belediyesi tarafından iptal edildiği duyuruldu.


Bu iddia üzerine Hodri Meydan Taraftarlar Lideri Enver Güler, herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması için Belsa Plaza'da bulunan İzmit Belediyesi hizmet binasına giderek, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile görüşmek istedi. Ancak Enver Güler, başkan Doğan'ın belediyede olmaması nedeni ile bu görüşmeyi gerçekleştiremedi.


İhale iptali ve taraftarların tepkisine rağmen belediyeden bir açıklama yapılmaması üzerine Enver Güler yaptığı açıklamada 'Yarın saat 14:00 cuma Namazı'nı kıldıktan sonra izmit belediyesinin önünde kazandığımız ihaleyi yok sayıp kafasına göre iptal eden taraftarın senelerdir sahip olacağı hayalini kurduğu yeri birilerine vermek icin yok sayan fakat ihaleye teşvik edip de bize buyrun diyen NEVZAT DOĞAN'a 'orası babanızın ciftliği değil' diyeceğiz. Bütün semtteki taraftarları İzmit Belediyesi'nin önüne bekliyoruz. Derhal İSTİFA ET'" dedi.Bu haber 5454 defa okundu

DİĞER HABERLER

Biz ezilirsek bu şehir ezilir

Biz ezilirsek bu şehir ezilir

.

Su kuyusuna düşen koyunu itfaiye kurtardı

Su kuyusuna düşen koyunu itfaiye kurtardı

.

Bedellinin bedeli ne?

Bedellinin bedeli ne?

.

Kaplumbağa 'TUKİ' dünya şampiyonunu bildi

Kaplumbağa 'TUKİ' dünya şampiyonunu bildi

'Tuki' isimli 98 yaşındaki kaplumbağanın dünya şampiyonu tahmini tuttu.

İşsizlik oranları açıklandı

İşsizlik oranları açıklandı

TÜİK Türkiyeİstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü Türkiye İşgücü İstatistikleri, Nisan 2018 verilerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ