18 Temmuz 2018 Çarşamba 07:58
 
  • 4,803 TL

  • 5,600 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET BAYRAMDA HASTALARI UNUTMADI

Hürriyet bayramda hastaları unutmadI
06 Eylül 2017 Çarşamba 11:27

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet Kurban Bayramı’nı hastanede geçirenleri unutmadı

Kurban Bayramı’nı hastanelerin yoğun bakımlarında geçiren ve hastanelerde bayramlaşmak zorunda kalan aileleri TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet unutmadı. Hastaneleri ziyaret eden Hürriyet, hastanede yakınlarını bekleyen aileler ile bayramlaştı.


HASTA YAKINLARIYLA BAYRAMLAŞTI

İlk olarak Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, burada sağlık personeli ve güvenlik görevlileri ile bayramlaşarak hastane ziyaretine başladı. Hastanenin yoğun bakım ünitesi önünde yakınlarından haber bekleyen vatandaşlarla da bir araya gelen Milletvekili Hürriyet, önce hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileterek daha sonra ise Kurban Bayramlarını kutladı.


PARTİLİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde de Kurban Bayramı’nı hastane yatağında karşılamak zorunda kalan vatandaşları da ziyaret eden Milletvekili Hürriyet’e Gebze ilçe Başkan vekili Serdar Tüze, CHP Kocaeli İl Yöneticileri Hikmet Koçoğlu ve Serhat Yaşar, ilçe Saymanı Olcay Öğüt ve Gebze Kadın Kolları Başkanı Ülker Yiğit eşlik etti. Hürriyet ve partililer burada da hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini sunarak, bayramlarını kutladı. 

Bu haber 715 defa okundu

DİĞER HABERLER

Herkesin bir planı var?

Herkesin bir planı var?

.

'Bedelli' fırsatçılığı

'Bedelli' fırsatçılığı

.

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ