18 Eylül 2018 Salı 19:27
 
  • 6,336 TL

  • 7,413 TL

  • 244,43 TL

  • 94.887

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET EMLAK - KOCAELİ EMLAKÇILAR ODASI İŞBİRLİĞİ

Hürriyet Emlak - Kocaeli Emlakçılar Odası işbirliği
09 Mayıs 2018 Çarşamba 10:55

Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi olan Hürriyet Emlak, Kocaeli Emlakçılar Odası ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Antikkapı Restoran’da emlak ofisleriyle kahvaltıda buluşan Hürriyet Emlak, Kocaeli Emlakçılar Odası ile yaptığı işbirliği neticesinde, yeni üye olacak emlak ofislerinin emlak odası aidatlarını karşılayacağını söyledi.

Kocaeli Emlak Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa’nın da katıldığı buluşmaya bölgedeki emlak ofisleri ve Oda başkanları yoğun ilgi gösterdi.

“Önemli bir adım olarak değerlendiriyorum”
Protokol töreninde Kocaeli’deki buluşmaya katılan Hürriyet Emlak Satış Direktörü Çağrı Bozay, Hürriyet Emlak olarak hayata geçirdikleri yeniliklerden ve gelecekteki projelerden bahsetti.

Emlak odalarının dijitalleşmeleri gerektiğine vurgu yapan Çağrı Bozay, “Yeni teknolojilerin ve pazarlama modellerinin her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de etki alanı çok büyük.  Biz bu etkiyi Hürriyet Emlak ile dijitalleşen emlak ofislerimizde gözlemliyoruz. Hürriyet Emlak Üyesi emlak ofisleri, yayınladıkları ilanlar sayesinde 2-3 kat daha fazla satış gerçekleştirebiliyorlar. Kocaeli Emlak Odası ile yaptığımız işbirliğini, emlak ofislerine destek olmak ve sektörümüzün gelişmesi adına kıymetli bir adım olarak değerlendiriyorum” dedi.


“Amacımız üyelerimizin hakkını korumak”

İmza töreni öncesi konuyla ilgili görüşlerini üyeleriyle paylaşan Kocaeli Emlak Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, “Odamız ve Hürriyet Emlak ile birlikte bugün üyelerimiz için toplanmış bulunmaktayız. Çünkü bugüne kadar bazı sitelerde fahiş fiyatlarla satış yapılıyordu. Biz de üyelerimiz adına Hürriyet Emlak ile 1 yıllık protokol düzenleyerek, bu sayede uygun fiyatlarla sektörle ilgili faydalı çalışmalar yapma kararı aldık. Ancak önümüzdeki yıllarda diğer siteler gibi olursa biz bir yılın sonunda tekrardan sözleşmeyi gözden geçirebiliriz. Çünkü bizim işimiz meslektaşlarımızın hakkını korumak ve destek sağlamaktır. Ayrıca önceki yıllarda Kandıra hariç 5000 m2nin altındaki parsellere imar planı verilmiyordu. Ancak şuanda İzmit’te bütün parseller verilmeye başladı” dedi. 
 

Bu haber 472 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP’li Ali Aktepe dünya evine girdi

CHP’li Ali Aktepe dünya evine girdi

Gölcük Belediye Meclisi CHP üyesi Ali Aktepe ile Şenay Tan dünya evine girdi.

KOÜ'den önemli duyuru

KOÜ'den önemli duyuru

.

Üzülmez devreye girdi,anlaşma sağlandı

Üzülmez devreye girdi,anlaşma sağlandı

Arstaş ve Yıldız Enteğrede sözleşme tamam.

KSMMMO, Mimarlara eğitim verecek

KSMMMO, Mimarlara eğitim verecek

Kocaeli Mimarlar Odası, yeni mezun olan mimarları bilgilendirmek amacıyla KSMMMO’dan seminer talep etti.

Vali Aksoy'dan Gaziler günü mesajı

Vali Aksoy'dan Gaziler günü mesajı

.

KSO Dumlupınar Ortaokul’nda çanta ve kırtasiye dağıttılar

KSO Dumlupınar Ortaokul’nda çanta ve kırtasiye dağıttılar

Vali Aksoy ve KSO Başkanı Zeytinoğlu,miniklerle oynadılar.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET