14 Kasım 2018 Çarşamba 19:28
 
  • 5,462 TL

  • 6,185 TL

  • 211,28 TL

  • 93.287

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET EMLAK - KOCAELİ EMLAKÇILAR ODASI İŞBİRLİĞİ

Hürriyet Emlak - Kocaeli Emlakçılar Odası işbirliği
09 Mayıs 2018 Çarşamba 10:55

Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi olan Hürriyet Emlak, Kocaeli Emlakçılar Odası ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Antikkapı Restoran’da emlak ofisleriyle kahvaltıda buluşan Hürriyet Emlak, Kocaeli Emlakçılar Odası ile yaptığı işbirliği neticesinde, yeni üye olacak emlak ofislerinin emlak odası aidatlarını karşılayacağını söyledi.

Kocaeli Emlak Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa’nın da katıldığı buluşmaya bölgedeki emlak ofisleri ve Oda başkanları yoğun ilgi gösterdi.

“Önemli bir adım olarak değerlendiriyorum”
Protokol töreninde Kocaeli’deki buluşmaya katılan Hürriyet Emlak Satış Direktörü Çağrı Bozay, Hürriyet Emlak olarak hayata geçirdikleri yeniliklerden ve gelecekteki projelerden bahsetti.

Emlak odalarının dijitalleşmeleri gerektiğine vurgu yapan Çağrı Bozay, “Yeni teknolojilerin ve pazarlama modellerinin her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de etki alanı çok büyük.  Biz bu etkiyi Hürriyet Emlak ile dijitalleşen emlak ofislerimizde gözlemliyoruz. Hürriyet Emlak Üyesi emlak ofisleri, yayınladıkları ilanlar sayesinde 2-3 kat daha fazla satış gerçekleştirebiliyorlar. Kocaeli Emlak Odası ile yaptığımız işbirliğini, emlak ofislerine destek olmak ve sektörümüzün gelişmesi adına kıymetli bir adım olarak değerlendiriyorum” dedi.


“Amacımız üyelerimizin hakkını korumak”

İmza töreni öncesi konuyla ilgili görüşlerini üyeleriyle paylaşan Kocaeli Emlak Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, “Odamız ve Hürriyet Emlak ile birlikte bugün üyelerimiz için toplanmış bulunmaktayız. Çünkü bugüne kadar bazı sitelerde fahiş fiyatlarla satış yapılıyordu. Biz de üyelerimiz adına Hürriyet Emlak ile 1 yıllık protokol düzenleyerek, bu sayede uygun fiyatlarla sektörle ilgili faydalı çalışmalar yapma kararı aldık. Ancak önümüzdeki yıllarda diğer siteler gibi olursa biz bir yılın sonunda tekrardan sözleşmeyi gözden geçirebiliriz. Çünkü bizim işimiz meslektaşlarımızın hakkını korumak ve destek sağlamaktır. Ayrıca önceki yıllarda Kandıra hariç 5000 m2nin altındaki parsellere imar planı verilmiyordu. Ancak şuanda İzmit’te bütün parseller verilmeye başladı” dedi. 
 

Bu haber 492 defa okundu

DİĞER HABERLER

İSU Genel Kurulu Yarın

İSU Genel Kurulu Yarın

İSU Genel Müdürlüğü 2018 yılı ikinci Olağan Kongresi yarın yapılıyor.

Abdullah Karacan dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Abdullah Karacan dualarla son yolculuğuna uğurlandı

.

Kuruçeşme karakolu tekrar açılıyor

Kuruçeşme karakolu tekrar açılıyor

.

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

.

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

Kocaeli Ticaret Odası’nın da aralarında bulunduğu Türkiye’de 16 ilde, 25 Odada kurulan ‘İhracat Destek Ofisi’ TOBB’da düzenlenen törenle tanıtıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET