24 Eylül 2018 Pazartesi 11:37
 
  • 6,266 TL

  • 7,362 TL

  • 242,18 TL

  • 98.054

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET SIKINTILI BEKİRDERE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Hürriyet sıkıntılı Bekirdere esnafını ziyaret etti
25 Eylül 2017 Pazartesi 12:07

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet partilileri ile birlikte daha önce de ziyaret ettiği ve alt yapı çalışmaları yüzünden mağduriyet yaşayan İzmit Bekirdere esnafını ziyaret etti

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet; İzmit Belediyesi Meclis üyesi Hale Meriç, CHP İzmit Başkanlığı yöneticileri Hakan Çakar, Nagıp Çiçek ve Tavşantepe Mahalle Temsilcisi Ali Kuyumcu ile birlikte uzun süre boyunca bitirilemeyen alt yapı çalışmaları nedeniyle mağduriyet yaşayan İzmit Bekirdere ve Üçyol esnafını ziyaret etti.

DENETLEMEYE BİLE GELEN YOK
Daha önce Kurban Bayramı arifesinde Bekirdere esnafını ziyaret ederek, bayram öncesinde başlayan İSU alt yapı çalışmaları nedeniyle mağduriyet yaşayan esnaf ve vatandaşların dertlerini dinleyen Milletvekili Hürriyet bir kez daha Bekirdere esnaf ve vatandaşlarını ziyaret etti. İSU’nun alt yapı çalışmalarının bir türlü bitmek bilmemesi yüzünden mağduriyetleri devam eden esnaf ve vatandaşların dertlerini dinledi. Beraberindeki CHP’liler ile birlikte dükkan dükkan gezen Hürriyet; “Hem mahalle sakinlerini hem de esnafı mağdur eden ve uzun süredir de nihayete erdirilemeyen alt yapı çalışmaları bölgede büyük sıkıntı yaratmaya devam ediyor. Zaten sıkışık olan trafik yüzünden esnafımızın işleri iyiden iyiye kötüye gitmekte. Vatandaşlarımız belediyeden de çalışmaları denetlemeye gelmediklerini söylüyor. Bizler de CHP olarak konunun takipçisi olduğumuzun bilinmesini istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Bu haber 2373 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET