06 Haziran 2020 Cumartesi 18:00

HÜRRİYET TAKSİ DURAKLARINI ZİYARET ETTİ

Hürriyet taksi duraklarını ziyaret etti
22 Ocak 2019 Salı 09:39

.

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki partilileri İzmit Cumhuriyet Parkı’nda taksi duraklarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, ilçe yöneticileri Mediha Satıcı, Arda Başaran, İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök ve partilileri, İzmit Cumhuriyet Parkı’nda bulunan Ömür Taksi ve Park Taksi duraklarını ziyaret etti.TAKSİCİMİZLE KONUŞARAK SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ
İzmit Cumhuriyet Parkı’nda taksici esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkan adayı Hürriyet ve beraberindeki partilileri, taksi esnafının sıkıntılarını dinledi. Taksi duraklarının yıllardır kronikleşen sorunlarının farkında olduklarını ve taksi esnafıyla bir araya gelerek çözülmeyecek sorun bulunmadığına dikkat çeken Belediye Başkanı Hürriyet, “Nasıl olsa ne yapsak belediyeyi alıyoruz diyerek İzmit’i bir adım ileri götüremediler. 10 sene önce de aynı sorunlar vardı, 10 yıl sonra da aynı sorunlar var. Kime gitsek, kimle konuşsak dert yanıyor. Demek ki bir şeyler yanlış gidiyor. Yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Taksicilerimizin sorunları da kronikleşen sorunlar. Bu sorunlar kafa kafaya verilmediği takdirde de çözülmez. Biz de taksicimizle bir araya gelerek sorunlarını konuşacağız ve hep birlikte çözeceğiz” açıklamasında bulundu.
Bu haber 744 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sorumluluk sınavlarının yapılacağı tarih belli oldu

Sorumluluk sınavlarının yapılacağı tarih belli oldu

Lise öğrencileri ile hazırlık sınıfında öğrenim gören öğrenciler için sorumluluk sınavları tarihi açıklandı

Yangında evsiz kalan aileye Büyükşehir’den yardım eli

Yangında evsiz kalan aileye Büyükşehir’den yardım eli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfez ilçesi Dikmen köyünde çıkan yangında evsiz kalan Atar ailesine yardım elini uzattı.

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi kontrollü hayata hazır

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi kontrollü hayata hazır

Büyükşehir Belediyesi SEKA Kâğıt Müzesi ve Kocaeli Bilim Merkezi, yeni normalleşme tedbirleri ile hizmet vermeye başladı

Cemil Çiçek'ten af açıklaması:

Cemil Çiçek'ten af açıklaması:

Adaletsizlik var

İlk orman Okulu Körfez'de açıldı

İlk orman Okulu Körfez'de açıldı

Kocaeli'nde hiç bir okulda uygulanmayan Orman Okulu; Körfez'de açıldı.

Gündüzlü Bakım Merkezleri açılıyor

Gündüzlü Bakım Merkezleri açılıyor

123 merkezde engellilere hizmet verecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ