KG
29 Şubat 2020 Cumartesi 02:52

HÜRRİYET: 'KULFALLI ÖRNEK KÖY OLACAK

Hürriyet: 'Kulfallı örnek köy olacak
14 Mart 2019 Perşembe 14:24

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kulfallı Köy ziyaretinde konuştu. Hürriyet, “Kulfallı örnek köy olacak” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet seçim çalışmaları kapsamında İzmit’te bulunan Kulfallı Köyü’ne ziyarette bulundu. Hürriyet’e yoğun desteğin gösterildiği programda CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut ve meclis üyesi adayları katıldı. Program kapsamında Hürriyet ve beraberindekiler köy kahvesinde sobanın etrafına toplanarak sohbet etti.


SEÇİMİ KAZANACAĞININ HABERCİSİ

Programda ilk olarak konuşan CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, “Ben bu köyün sokaklarında büyüdüm. Burada çok siyasi program yaptık ama ben ilk defa bu köy meydanının bu kadar kalabalık ve coşkulu görüyorum. Bu coşkuda Fatma Kaplan Hürriyet’in seçimi kazanacağını habercisidir” dedi.


HÜRRİYET GELİNCE

Ardından konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Kulffalı Köyü üzümüyle ve tarımıyla meşhurdur fakat bugün baktığımızda bundan eser yok. Bununda sebebi 17 yıldır ülkeyi yönetenlerin tarımı bitirmesidir. Yanlış tarım politikalarıyla Kulfallı Köyü’nde ve ülkede tarımı bitirme noktasına getirdiler. Köylülerimiz hiç merak etmesin 1 Nisan’dan sonra Fatma Kaplan Hürriyet göreve gelince üzümde yetişecek hizmette gelecek” ifadelerinde bulundu.


NEREYE GİDİYOR BU PARALAR?

Son olarak konuşan İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Biz bu kentin her yerine her köşesine hizmet etmek için yola çıktık. Biliyoruz ki insanımız ve mutsuz ve sıkıntıları var. Biz bu sıkıntıları nasıl gideririz bunu kendimize dert edindik. Baktığımız zaman Kulfallı Köyü’nün yolları bile berbat. Bir yol bile yapamayan belediye var. Nereye gidiyor bu paralar niye halka gelmiyor? Çünkü halka gelmeden başkalarının ceplerine gidiyor” şeklinde konuştu.


ÖRNEK KÖY OLACAK
“Bu köyde halkın imar sorunları var. Biz bu imar sorunlarını çözeceğiz. Vatandaşı mağdur etmeden parsellerini biz yapacağız ve vatandaşa biz vereceğiz. Diğer yandan Kulfallı Köyü’nün üzüm ve kiraz üretimine destek olacağız. Gübre desteği sağlayacağız. Burada üretilen ürünlerin satışı için destek olacağız. KÖYMAR projemizle köylünün ürettiği ürün değerini bulacak. Başkan olduğumuzda buranın hak ettiği değer alacağına söz veriyoruz. Burası bizim başkanlığımızda örnek köy olacak. Biz bu kent için çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

Bu haber 906 defa okundu

DİĞER HABERLER

TBMM'den ortak bildiriyle İdlib saldırısı kınandı

TBMM'den ortak bildiriyle İdlib saldırısı kınandı

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti Meclis Gruplarının ortak açıklamasıyla, İdlib saldırısı şiddet ve nefretle kınandı.

İMO Başkanı Bulut mazbatasını aldı

İMO Başkanı Bulut mazbatasını aldı

İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şube kongresi sonucunda yeniden başkan seçilen Kahraman Bulut, Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatasını aldı.

Büyükakın; 'Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır'

Büyükakın; 'Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İdlib'de rejimin gerçekleştirdiği ve 33 askerimizin şehit olduğu hain saldırı sonrasında bir taziye mesajı yayınladı.

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin yanındayız

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin yanındayız

Türkiye'nin talebi ile yapılan toplantı 1 saat 10 dakika sürdü.

YILDIZ 'Gün Türk Devleti ve Türk Milleti olarak tek vücut olma günüdür'

YILDIZ 'Gün Türk Devleti ve Türk Milleti olarak tek vücut olma günüdür'

3 Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum

UlaşımPark’tan 5 No’lu Kooperatif ile ‘Ortak Havuz’ anlaşması

UlaşımPark’tan 5 No’lu Kooperatif ile ‘Ortak Havuz’ anlaşması

Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark, SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifiyle şehir içi toplu taşıma sözleşmesi konusunda el sıkıştı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ