01 Haziran 2020 Pazartesi 10:25

HÜRRİYET: 'KULFALLI ÖRNEK KÖY OLACAK

Hürriyet: 'Kulfallı örnek köy olacak
14 Mart 2019 Perşembe 14:24

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kulfallı Köy ziyaretinde konuştu. Hürriyet, “Kulfallı örnek köy olacak” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet seçim çalışmaları kapsamında İzmit’te bulunan Kulfallı Köyü’ne ziyarette bulundu. Hürriyet’e yoğun desteğin gösterildiği programda CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut ve meclis üyesi adayları katıldı. Program kapsamında Hürriyet ve beraberindekiler köy kahvesinde sobanın etrafına toplanarak sohbet etti.


SEÇİMİ KAZANACAĞININ HABERCİSİ

Programda ilk olarak konuşan CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, “Ben bu köyün sokaklarında büyüdüm. Burada çok siyasi program yaptık ama ben ilk defa bu köy meydanının bu kadar kalabalık ve coşkulu görüyorum. Bu coşkuda Fatma Kaplan Hürriyet’in seçimi kazanacağını habercisidir” dedi.


HÜRRİYET GELİNCE

Ardından konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Kulffalı Köyü üzümüyle ve tarımıyla meşhurdur fakat bugün baktığımızda bundan eser yok. Bununda sebebi 17 yıldır ülkeyi yönetenlerin tarımı bitirmesidir. Yanlış tarım politikalarıyla Kulfallı Köyü’nde ve ülkede tarımı bitirme noktasına getirdiler. Köylülerimiz hiç merak etmesin 1 Nisan’dan sonra Fatma Kaplan Hürriyet göreve gelince üzümde yetişecek hizmette gelecek” ifadelerinde bulundu.


NEREYE GİDİYOR BU PARALAR?

Son olarak konuşan İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Biz bu kentin her yerine her köşesine hizmet etmek için yola çıktık. Biliyoruz ki insanımız ve mutsuz ve sıkıntıları var. Biz bu sıkıntıları nasıl gideririz bunu kendimize dert edindik. Baktığımız zaman Kulfallı Köyü’nün yolları bile berbat. Bir yol bile yapamayan belediye var. Nereye gidiyor bu paralar niye halka gelmiyor? Çünkü halka gelmeden başkalarının ceplerine gidiyor” şeklinde konuştu.


ÖRNEK KÖY OLACAK
“Bu köyde halkın imar sorunları var. Biz bu imar sorunlarını çözeceğiz. Vatandaşı mağdur etmeden parsellerini biz yapacağız ve vatandaşa biz vereceğiz. Diğer yandan Kulfallı Köyü’nün üzüm ve kiraz üretimine destek olacağız. Gübre desteği sağlayacağız. Burada üretilen ürünlerin satışı için destek olacağız. KÖYMAR projemizle köylünün ürettiği ürün değerini bulacak. Başkan olduğumuzda buranın hak ettiği değer alacağına söz veriyoruz. Burası bizim başkanlığımızda örnek köy olacak. Biz bu kent için çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

Bu haber 990 defa okundu

DİĞER HABERLER

HABER-DEV PROJENİN YERİ VE KURUCUSU BELLİ OLDU

HABER-DEV PROJENİN YERİ VE KURUCUSU BELLİ OLDU

Çocuk Üniversitesi'nin yeri belli oldu

YASAK SONA ERDİ

YASAK SONA ERDİ

Vali Aksoy yasak kapsamında 3 milyon aracın kontrol edildiğini açıkladı

Tiryakilere kötü haber

Tiryakilere kötü haber

'Yine vergiyi sigaraya bindireceğiz'

Kocaeli Büyükşehir idari izinli tüm personeli göreve çağırdı

Kocaeli Büyükşehir idari izinli tüm personeli göreve çağırdı

KBB normalleşme adımını tüm personelini göreve çağırarak attı

Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

9 BİN 877 KİŞİYE İŞLEM

Terminal 1 Haziran’da hizmette

Terminal 1 Haziran’da hizmette

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, 1 Haziran’da hizmete açılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ