• 5,629 TL

  • 6,444 TL

  • 218,94 TL

  • 96.898

Öncekiler Sonrakiler

HÜSEYİN EROL,DEVE KESECEĞİNE...

Hüseyin Erol,Deve keseceğine...
07 Aralık 2017 Perşembe 16:19

.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğu Kışla’ya yaptırılacak olan Mehmet Ali Paşa Otopark ve Kapalı Pazar Alanı’nın temel atma töreni 9 Aralık Cumartesi günü saat 14.30’da yapılacak.
 
Temel atma töreninde Kocaeli Pazarcılar Odası  1 ton ağırlığında ve 16 bin TL değerinde olan bir deve keseceğini duyurması üzerine kamuoyundan çeşitli tepkiler gelmeye devam ediyor.


MİLLET FAKİRLİKTEN KIRILIYOR

İlimizin tanınmış isimlerinden ve BİZ İZMİTİZ sosyal medya sayfası aracılığı ile oldukça önemli konuları dile getirerek gündem yaratan Hüseyin Erol pazarcılar odası başkanına çağrı yaptı ve 'Deve keseceğine fakir fukaraya sebze meyve dağıt' dedi.İŞTE O PAYLAŞIMPazarcılar odası başkanımız yeni yapılacak olan kapalı pazar yeri için 16000 TL'ye deve satın almış, şimdi pazarda dolaştırıyormuş, 9 Aralık günü de kestirecekmiş. Yapma be başkan. Millet fakirlikten kırılıyor. Pazar bittikten sonra çöpten sebze meyve topluyor insancıklar. 16000 TL ye deve keseceğine, fakir fukaraya meyve sebze dağıtsaydın daha iyi olmaz mıydı? Sen bir daha düşün bence. O hayvanı da sal gitsin. Yap bir kardeşlik

Bu haber 3241 defa okundu

Kapalı pazar

İbrahim Kardaş
07 Aralık 2017 Perşembe 20:02

Daha önce bir kapalı pazar alanı yapıldı. Trilyonluk paralar harcandı, pazarcı beyler burayı beğenmedi.Mehmetcik parkındaki tek yeşil alandaki kavaklar kesilecek, ağaç katliamı yapılacak, gene trilyonlar harcanacak, pazarcı beylere kapalı alan yapılacak. Derler mi biz burayı da begenmedik diye, derler. Nasılsa İbrahim abileri yanlarında, israftan da korkmuyorum, ağaç katliamından da korkmuyor.iyi de siz israf yapacaksınız diye devenin günahı ne.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Deve

Faruk bozüyuk
07 Aralık 2017 Perşembe 18:16

Sayin erol un düşunceleri yerinde bir görüş

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET