20 Mart 2018 Salı 18:43
 
  • 3,932 TL

  • 4,826 TL

  • 165,57 TL

  • 116.402

Öncekiler Sonrakiler

HYUNDAİ ASSAN ÇALIŞANLARINDAN AYAĞA KALDIRAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Hyundai Assan Çalışanlarından Ayağa Kaldıran Örnek Davranış
19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:45

Hyundai assan çalışanlarının kendi aralarında topladığı yardımlar ile ihtiyaç sahibi bir engelliye ayağa kalkan sandalye alındı.

Hyundai Assan fabrikası çalışanları adına Murat Bekaroğlu ve Hyundai Assan çalışanlarının yardımlaşma amacıyla kendi aralarında topladıkları yardımlar ile ihtiyaç sahibi bir engellinin sandalye ihtiyacını karşılabileceklerini Kocaeli Engelsiz yaşam derneğiyle paylaştı. Kocaeli Engelsiz Yaşam ve Dayanışma derneği başkanı Mehmet Ata Doğan ile birlikte ihtiyaç sahibi engelli tespit edildi.

Ayağa kalmakta zorlanan hastaların joystick el kumandası aracılığıyla ayağa kalkmasına olanak sağlayan ve sosyal yaşamda ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılayacağı sandalye beğenildi. 


Sandalye sahibine ulaştırılmak üzere teslim alındı.

Doğan,” Dernek yönetimi olarak toplumda dayanışmayı ön plana çıkaran daha önce bir arkadaşımızın aküsünü karşılamışlardı şimdi de başka bir arkadaşımızın ayağa kaldıran sandalye ihtiyacı karşılandı bu tip destekleri sağlayan Hyundai Assan çalışanlarına teşekkür ederiz.  “ dedi. Bu haber 1043 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ