16 Şubat 2019 Cumartesi 17:40
 
  • 5,279 TL

  • 5,964 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

İÇLERİNDEN NELER ÇIKTI NELER...

İçlerinden neler çıktı neler...
02 Aralık 2018 Pazar 14:12

Yahya Kaptan yönetiminden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık'a teşekkür

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Kocaeli'nin en büyük mahallelerinden biri olan Yahya Kaptan Mahallesi Toplu Yapı Yönetimine  iade-i ziyarette bulundu.
 

Genel Müdür Ali Sağlık, Yahya Kaptan Toplu Yapı Yönetimi Başkanı Ahmet Yavuz  ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlandı. Ziyarette, İSU İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanı Yılmaz Görmüş, İsu İzmit Şube Mdürü Muharrem Bektaş ve Yahya Kaptan Mahallesi eski muhtarı Haluk Akgün'de hazır bulundu.


Yahya Kaptan TYY Başkanı Ahmet Yavuz , ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İSU Genel Müdürlüğü’nün yaklaşık bir aydır Yahya Kaptan Mahallesi'nde kanal temizleme çalışmalarını yürüttüğünü belirterek, 'Bu güne kadar bu kapsamda bir çalışma yapılmamıştı. Yapılan çalışmalarda gördük ki alt yapıya dışarıdan da müdahaleler olmuş. Logarlar taş doldurularak kapatılmış, üzerine beton dökülmüş. Kanal görüntüleme aracı ile bu noktalar tek tek tespit edildi ve İSU ekipleri tarafından hemen onarıldı. Bazı noktalara ilave kanallar açıldı. Umarız bundan sonra su baskını konusunda sıkıntı yaşamayacağız' dedi.


Geçtiğimiz ay  İSU Genel Müdürü Ali Sağlık'ı ziyaretleri sırasında sorunları içeren bir dosyayı  kendisine sunduklarını, Genel Müdür Sağlık'ın sorunu yerinde görelim, çözüme çabuk ulaşalım diyerek kendilerini mutlu ettiklerini dile getiren Yavuz, ”Bu güne kadar sorunları yazılı olarak bildirdiklerini, İSU ekiplerinin gelip belirlenen noktalarda çalışma yaptıklarını ancak bu kez Genel Müdür Ali Sağlık'ın talimatı ile saha çalışmasının yanı sıra kanal içlerinde kameralı tespitlerde yapıldı. Bu tespitler sayesinde  adeta sabotaj yapılarak kapatılan tıkalı kanallar açıldı. İSU’ nun her zamankinden daha fazla  desteklerini görüyoruz. Mahallemizin sorunları ile yakından ilgilenen  Genel Müdür Ali Sağlık Bey’e ve ekibine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. İSU Genel Müdürlüğü’nün hizmet trendine daha da ivme kazandıracağına inanıyoruz.” diye konuştu.

 


SAĞLIK, 24 SAAT GÖREVDEYİZ


İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, ”Gösterilen sıcaklık ve yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar çok sayıda ziyaretçilerimiz oldu. Yahya Kaptan Mahallesi Yönetiminden ziyaret talebi geldiğinde sizlerle buluşmayı bende istedim. İlimizin en önemli mahallelerinden biri Yahya Kaptan. Dolayısı ile burada yaptığımız çalışmalarla ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde yarar görüyoruz. Yaklaşık 1 aydır ekiplerimiz mahallede girilmedik sokak, cadde ve kanalizasyon bacası bırakmadı.  Ana kollektör hattının içerisinde kameralarla tespitler yapıldı ve bazı noktalarda düzenlemeler yapıldı. Çalışmalarımız şehrimizin her noktasında aralıksız sürüyor. Biz günün 24 saati hizmet veren bir kurumuz. Bundan sonrada Yahya Kaptan Yönetimi ile daha sık bir araya geleceğiz.'dedi


Konuşmaların ardından Yahya Kaptan Toplu Yapı Yönetimi Başkanı Ahmet Yavuz, İsu genel Müdürü Ali Sağlık, İSU İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanı Yılmaz Görmüş ile İsu İzmit Şube Mdürü Muharrem Bektaş'a günün anısına birer plaket taktim etti.


 

 

Genel Müdür Ali Sağlık, Yahya Kaptan Toplu Yapı  Yönetim Kurulu ile üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu haber 1387 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ