18 Kasım 2018 Pazar 09:51
 
  • 5,334 TL

  • 6,091 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

İDEV'İN YILDIZI TURYAP

İDEV'in yıldızı TURYAP
21 Mart 2018 Çarşamba 17:29

.

Tüyap Anadolu Fuarları AŞ tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası'nın destekleri ile hazırlanan İDEV 2018 – 4. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı bugün kapılarını açtı. 21-25 Mart 2018  tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde devam edecek fuara katılım oldukça yoğun oldu. İDEV'İN YILDIZI TURYAPBatıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunan ve  1985 yılında kurulan Turyap, bugün Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 320 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmekte. 


İDEV Fuarında yerini alan ve Uygun'un hizmet verdiği Turyap İzmit Yahyakaptan Temsilciliği, gayrimenkul alım-satım-kiralama,gayrimenkul yatırım danışmanlığı,proje satışı ve arabuluculuk ihtiyaçlarınızı profesyonel ve kaliteli çözümlere ulaştırmak için hizmet vermeye devam ediyor.


İDEV Fuarının ilk gün değerlendirmesi için kapısını çaldığımız Turyap Yahya Kaptan temsilcisi Murat Uygun, fuarda Ali Uygun, Çiğdem Erkan ve Mehmet Zeki Uzar ile birlikte yer aldıklarını belirterek 'Bugün fuarın ilk günü ve oldukça kalabalık bir potansiyel mevcut. Standımızda ziyaretçilerimiz hiç eksik olmuyor. Vatandaşlar yeni bir yatırım yapmadan önce kafalarındaki soru işaretlerini bize danışarak, en akılcı yatırımı yapmak istiyor. Bizlerde profosyonel ekibimizle bize iletilen her soruyu cevaplıyor ve yatırımcıların nelere dikkat etmesi gerektiğini belirtiyoruz. Şu an elimizde 35 ayrı projeden oluşan portföy mevcut. Konut yatırımında son ayların en ilgi çeken bölgesi Başiskele. Burada 13 müstakil villadan oluşan bir projenin satışını gerçekleştirmek için start verdik. Bu projeyi gezen ve bilgi sahibi olan emlak yatırımcısı eminim ki bu projeden yer almak isteyecektir.'dedi.

Bu haber 1825 defa okundu

DİĞER HABERLER

Süleyman Soylu taziye için gelecek

Süleyman Soylu taziye için gelecek

.

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ Yakma Tesisi, kapsamlı bakımlarından birini daha başarıyla tamamladı.

Kaybolan eşyalarınız burada olabilir

Kaybolan eşyalarınız burada olabilir

.

Üniversitedeki çeşmelerden hafta sonuda çorba akacak

Üniversitedeki çeşmelerden hafta sonuda çorba akacak

.

Araç parkına dubalı çözüm

Araç parkına dubalı çözüm

İzmit Belediyesi çöp konteynırları önlerindeki araç parklarını önlemenin yolunu dubalarda buldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ