21 Mayıs 2019 Salı 20:50
 
Öncekiler Sonrakiler

İFTAR PROGRAMLARINA YOĞUN İLGİ

İftar programlarına yoğun ilgi
07 Haziran 2018 Perşembe 16:26

Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programlarına çok sayıda vatandaş katılıyor.

Ailelerin açık havada iftarını açtığı Başiskele Sahili’nde her akşam keyifli sohbetler yaşanıyor. Bu sohbetlerin içinde olan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz her akşam birçok aileyle görüşüp onların istek ve önerilerini dinleyerek teşekkür dileklerini alıyor.


Başiskele Belediyesi'nin Ramazan Ayında gelenekselleştirdiği iftar organizasyonları büyük coşku içerisinde Başiskele Sahili'nde devam ediyor. Başiskele Belediyesi'nin organize ettiği Ramazan ayının 21 ve 22. gününde Başiskele Sahili'nde düzenlenen iftar yemeği Ford Otosan A.Ş’ nin katkılarıyla verildi.  Yaklaşık 6 bin kişinin orucunu açtığı Başiskele Sahili’nde Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz vatandaşlarla bir araya geldi, hayırlı ramazanlar diledi.


Yavaş yavaş iftar programlarında artık sona yaklaşılırken Ford Otosan A.Ş. katkılarıyla 2 gün verilen İftar Yemeği’nde Osman Bostancı ve Mustafa Yılmaz sahne aldı.

Bu haber 328 defa okundu

İftar bahane şovumuz şahane

Radiy Sezer
07 Haziran 2018 Perşembe 17:46

Başgan bu yaptığın şovları gazetelere yayınlatıyorsun eyvallah peki bu gazeteler farkındamısın ilçe de yolların kötü oluşundam bahsediyor mu acaba.yerel gazetelere ne zaman baksam 7 yıldızmış bilmem neymiş bana bak hüseyin efendi yol medeniyettir diyorsunuz ya haa gel önce seymen bahçecik yolunu düzelt ondan sonra bana yıldızlı kentten bahset

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ