18 Şubat 2019 Pazartesi 20:49
 
  • 5,312 TL

  • 6,010 TL

  • 225,70 TL

  • 101.729

Öncekiler Sonrakiler

İKİNCİ BAHARLARINI YAŞIYORLAR

İkinci baharlarını yaşıyorlar
09 Ekim 2018 Salı 16:24

.

Kartepe Belediyesi Alo Evlat ekibi bakımını üstlendiği büyüklerine yönelik düzenlediği programlarla onlara özel farklı bir gün yaşatarak, güzel anılar biriktirmelerine vesile oluyor.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projeleri arasında yer alan, birçok il ve ilçe belediyeye örnek olan Alo Evlat, bakımını üstlendiği büyüklerinin sosyal aktiviteler içerisinde yer almalarını sağlıyor. Alo Evlat ekibi tarafından 7/24 bakımı yapılan, yaşadığı sağlık sorunlarından ya da engelinden dolayı evinden çıkamayan büyüklerine farklı bir gün yaşattı.

İKİNCİ BAHARLARINI YAŞIYORLAR
Alo Evlat ekibi tarafından bakımı yapılan Kartepeli büyüklere yönelik kültür turları, sinema, tiyatro, piknik gibi birçok sosyal aktiviteler gerçekleştiriliyor. Bu aktiviteler ile Kartepeli büyüklerin sosyal hayatın içerisinde olması sağlanırken, ikinci baharların yaşıyorlar. Alo Evlat ekibi 15 günde bir yaşadığı sağlık sorunlarından yada engeli nedeniyle evinden çıkmayan büyüklerini çıkardığı gezi ile onlara farkı bir gün yaşatıyor.

YÜZLERİ GÜLÜYOR

Alo Evlat ekibi, Kartepeli büyüklerini Seka Park, Sukay, Seka Kampı gibi stres atacakları, enerji depolayacakları yerlere götürerek farklı ve güzel bir geçirmelerini sağlıyor. Kartepeli büyüklerin baştacı olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Alo Evlat Projemiz sayesinde Kartepeli büyüklerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Her türlü ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaktadır. Onların yüzlerinin gülmesi bizlere enerji vermektedir. Büyüklerimiz için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz. Tek arzumuz gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” şeklinde konuştu.    


 

Bu haber 500 defa okundu

DİĞER HABERLER

İşte Ak Parti meclis üyeleri

İşte Ak Parti meclis üyeleri

.

Bakan Turhan ve Vali Aksoy, cenazeye katıldı

Bakan Turhan ve Vali Aksoy, cenazeye katıldı

.

Kocaeli'de Ocak ayında kaç konut satıldı?

Kocaeli'de Ocak ayında kaç konut satıldı?

TÜİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü İllere göre Konut Satış İstatistikleri, Ocak 2019verilerini açıkladı.

Şehidimiz var!

Şehidimiz var!

Zeytin Dalı Harekat bölgesinde bir askerimiz şehit düştü.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ