21 Temmuz 2018 Cumartesi 18:46
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

İLK YAŞIMIZDA ‘SOKAK’TAYIZ

İlk yaşımızda ‘Sokak’tayız
12 Nisan 2018 Perşembe 17:07

1 Yaşındayız

İlk sayısıını geçtiğimiz yıl Nisan ayında okurları ile buluşturan Kocaeli Sokak Dergisi, sokağın sesi olmaya ve kaybolmaya yüz tutmuş değerleri okurları ile buluşturmaya devam ediyor.


Yayın hayatına başladığı günden bu yana halkın sesine ses olmak için gözünü sokaktan ayırmayan Sokak Dergisi, günden güne büyüyen, gelişen okur kitlesi ile farkını ortaya koymaya devam ediyor.  ‘Gözünüz sokakta olsun’ sloganıyla büyük umutlar ve heyecanla başladıkları yayın hayatının yıl dönümünü  yine adına yaraşır şekilde sokakta kutlamayı seçti.

 

14 Nisan Cumartesi saat 14:00’de Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi Leyla Sokak’ta düzenlenecek olan etkinliğe tüm Kocaelileri davet eden  Kocaeli Sokak Dergisi İmtiyaz Sahibi Ahmet Yavuz, “Biz bu yola çıkarken sokağın sesi olmayı hedefledik. Okurlarımıza  ve Kocaeli Halkı’na layık olmaya çalıştık. Otizmin farkındayım diyecek tüm dostlarımızı bekliyoruz' dedi.
Bu haber 824 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ