23 Nisan 2018 Pazartesi 05:07
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

İLK YAŞIMIZDA ‘SOKAK’TAYIZ

İlk yaşımızda ‘Sokak’tayız
12 Nisan 2018 Perşembe 17:07

1 Yaşındayız

İlk sayısıını geçtiğimiz yıl Nisan ayında okurları ile buluşturan Kocaeli Sokak Dergisi, sokağın sesi olmaya ve kaybolmaya yüz tutmuş değerleri okurları ile buluşturmaya devam ediyor.


Yayın hayatına başladığı günden bu yana halkın sesine ses olmak için gözünü sokaktan ayırmayan Sokak Dergisi, günden güne büyüyen, gelişen okur kitlesi ile farkını ortaya koymaya devam ediyor.  ‘Gözünüz sokakta olsun’ sloganıyla büyük umutlar ve heyecanla başladıkları yayın hayatının yıl dönümünü  yine adına yaraşır şekilde sokakta kutlamayı seçti.

 

14 Nisan Cumartesi saat 14:00’de Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi Leyla Sokak’ta düzenlenecek olan etkinliğe tüm Kocaelileri davet eden  Kocaeli Sokak Dergisi İmtiyaz Sahibi Ahmet Yavuz, “Biz bu yola çıkarken sokağın sesi olmayı hedefledik. Okurlarımıza  ve Kocaeli Halkı’na layık olmaya çalıştık. Otizmin farkındayım diyecek tüm dostlarımızı bekliyoruz' dedi.
Bu haber 748 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ