20 Haziran 2019 Perşembe 07:32
 
Öncekiler Sonrakiler

İMO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti
20 Temmuz 2018 Cuma 15:11

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, kısa bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına getirilen Alaeddin Alkaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, yönetim kurulu üyeleri Kahraman Bulut, İSU Merkez Şantiyesi Şefi Nevzat İlker Ural, Volkan Gümüş, Emrah Ayhan, Ayşen Kaya, Esra Konuk, Cihan Bahadır Yaşar, Ömer Faruk Balamir, Şube Sekreteri Berkay Güngör’ün yanısıra Kartepe Belediyesi Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Balaban, İbrahim Çakır, Mehmet Akif Alponat, Ergün İşkodra ve Metin Eraslan da ziyarete eşlik ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Ziyarette konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, “Alaeddin beyin  güzel hizmetlerinin Büyükşehir`de de devam edeceğini biliyoruz. Bu makama atanması elbette ki bizleri şubemiz ve ilimizin adına mutlu emiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum" diyerek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı  görevine getirilen Alkaç’a hayırlı olsun dileklerini iletti.


İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve beraberindeki şube yöneticilerine nazik ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür eden Alaeddin Alkaç, yapmayı planladıkları projeler hakkında heyetle bir süre istişare etti.

Bu haber 647 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ