16 Temmuz 2019 Salı 20:41
 
Öncekiler Sonrakiler

İMO'DAN 5. GELENEKSEL İFTAR

İMO'dan 5. Geleneksel iftar
06 Haziran 2018 Çarşamba 10:45

Geleneksel iftar programında konuşma yapan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, “Biz İMO olarak büyük bir aileyiz. Artık salonlara sığmıyoruz” dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) 5. Geleneksel iftar programı Antikkapı Restoran’da gerçekleşti. Başkan Tolga Ok ev sahipliğinde yapılan programa AKP Milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Kadir Durmuş, KASKF Başkanı Murat Aydın, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, oda üyeleri ve davetliler olmak üzere yaklaşık 600 kişi katıldı.

Kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşalım

İftar öncesi İbrahim Özer, Kuranı Kerim tilaveti okudu. İftarın ardından konuşan Tolga Ok, “Ne mutlu ki bize bugün sizlerle bir Ramazanı daha yaşıyoruz. Ramazan ayı ibadet, oruç ve sabır ayıdır. Her sene sizinle bir araya gelerek oruç açıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yönetim olarak en önemsediğimiz konu meslekte dayanışma anlayışıdır. Tüm farklılıklarımıza rağmen biz İMO olarak büyük bir aileyiz. Artık salonlara sığmıyoruz. Bu ay da lütfen kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşalım” dedi.

Bu haber 415 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ