18 Ekim 2018 Perşembe 13:33
 
  • 5,560 TL

  • 6,415 TL

  • 218,12 TL

  • 98.908

Öncekiler Sonrakiler

İMO ÜYELERİNE ADALAR GEZİSİ

İMO üyelerine adalar gezisi
25 Eylül 2018 Salı 17:29

.

İnşaat Mühendisiler Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta sonu Adalar Gezisi düzenledi.  İMO’nun bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri geziye üyeler büyük ilgi gösterdi.

Yol boyunca katılımcılara canlı müzik eşliğinde kahvaltı ikramı yapıldı. Ayrıca  geziye katılan üyeler ve çocuklar arasında müzik yarışması yapıldı. Yarışmaya katılan herkese İnşaat Mühendisleri Odası’nın günün anlam ve önemini belirten 3. Geleneksel Vapur Turu Hatırası olarak kupa hediye edildi.  Geziye yaklaşık 300 kişi katılım gösterdi.

GEZİYE İLGİ BÜYÜKTÜ
Mühendisler ve aileleri İstanbul`un pırıl pırıl güneşli bir gününde denizin parlaklığı ve ihtişamının arasında Büyük Ada`da kent yaşamından uzakta güzel bir gün geçirme fırsatı buldular ve adaya vardıklarında gönüllerince vakit geçirme, tarihi konaklarını, fayton ve bisikletlerle adanın büyük bir kısmını görme imkanı buldular.

Gezinin sonunda bir konuşma yapan Başkan Ok; “İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Adalar Gezisini üyelerimiz, aileleri ve Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan Genç-İMO üyelerinin katılımıyla eğlenceli bir ortamda gerçekleştirdik. Güneşli bir havada gerçekleştirilen organizasyonda üyelerimiz iş stresinden uzakta aileleriyle beraber keyifli vakit geçirdiler. İMO ailesi olarak üyelerimizin her ortamda yanlarında olduğumuzu, bir nebze de olsa onları yoğun ve yorucu iş ortamından ve iş stresinden uzaklaştırıp aileleriyle böyle keyifli bir ortamda vakit geçirmelerine vesile olduğumuz için mutluyuz. İnşaat Mühendisleri Odası üyelerinin birlik ve beraberlik içinde meslektaş dayanışmasını bugün bize yaşatan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Mesleki ve sosyal kültürel gelişimi artıracak etkinliklerimiz devam edecektir” açıklamasında bulundu.
Bu haber 520 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

.

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Kocaeli Ticaret Odası tarafından düzenlenen ‘Finansal Kriz Yönetimi Semineri’nde konuşan Prof. Dr. Sami Karacan, konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar olduğunu söyledi

Ara Güler hayatını kaybetti

Ara Güler hayatını kaybetti

.

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET