23 Haziran 2018 Cumartesi 09:17
 
Öncekiler Sonrakiler

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ COŞTU

İnşaat Mühendisleri coştu
16 Aralık 2017 Cumartesi 01:00

Cengiz Kurtoğlu gönülleri fethetti

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 63’üncü kuruluş yıldönümü ve meslekte onur gecesi The Ness otelde gerçekleştirildi. Geceye arabesk müziğin sevilen sesi Cengiz Kurtoğlu damga vurdu.


TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Tolga Ok'un önderliğinde gerçekleşen yıldönümünde meslekte 25 ve 40 yılını dolduranlar ve geceye sponsor olan firmalara plaket takdim edildi. Gecenin finalinde sahne alan sevilen sanatçı Cengiz Kurtoğlu seslendirdiği bir birinden özel şarkıları ile dinleyenleri mest etti adeta kulakların pasını sildi. Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun dillerden düşmeyen şarkılarına geceye katılanlarda eşlik ederken Kurtoğlu kendisi ile resim çektirmek isteyen kimseyi geri çevirmedi ve mütevazi kişiliği ile gönülleri bir kez daha feth etti. Gecenin ilerleyen bölümlerinde Cengiz Kurtoğlu’nun adının yazılı olduğu Kocaelispor atkısını sahneye çıkan  İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Tolga Ok ve Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz tarafından takdim edildi.

 
MESLEKİ MİNNETTARLIĞIMIZIN GÖSTERGESİ

Gecenin açılış konuşmasını yapan İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, “İnşaat Mühendisleri Odamızın 63’üncü kuruluş yıldönümüne katıldığınız için teşekkür ediyorum. Her yıl Aralık ayında meslekte 25 ve 40’ncı yılını dolduran meslektaşlarımıza plaket takdim ediyoruz.  Bu plaketler mesleki minnettarlığımızın küçük bir göstergesi olsun. Köklü geçmişi olan Kocaeli Şubemizin 2 bin 500’e yakın üyesi bulunmaktadır. İnşaat sektörüne yön veren, ülke ekonomisini kalkındıran emekçileriz. Çok önemli bir mesleğe sahibiz.Çağdaş bir Kocaeli için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yıllarca özveri ile mesleğinizi icra ettiniz. Özel yaşamınızdan ödün verdiniz.  Zorlu şartlarda gece gündüz demeden köprüler, yollar inşa ettiniz. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyorum. Tüm meslektaşlarımın bundan sonra başarılar diliyorum. Nice 63’üncü yıllarda beraber olmak dileği ile gününüz kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

 

MESLEKTE 25 YILINI DOLDURANLAR

Mustafa Mehmet Münir Cinan, Şenol Yıldız, Tuncay Erseven, Aytekin Dağ, Sami Arsoy, İsmail Akçay, Süleyman Doğan, Mustafa İltekin, Mustafa Kemal Serim, Nihat Koç, Ali Tepeçalı, Hasan Anaç, Murat Mustafa Satı, Orhan Şahin, Mehmet Özsoy, Osman Yener Kızılet, Yavuz Selim Satıroğlu, Ahmet Murat Topçu, Rasim Serhat Kesim, Ayzer Sıtkı Silahdaroğlu, Candemir Selen, Mustafa Türker Güner, Mehmet Ermin, İhsan Ertuğrul, Müşteba Kurşun, Gülçin Seyitsoy, Yasin Fahjan.

 

MESLEKTE 40 YILINI DOLDURANLAR

Sadi Aksoy, Mehmet Karaduman, İrfan Geçel, Baki Tehallük Küçük, Ulvi Demirelli, Ahmet Karaman, Mustafa Kaya, Ayten Duran, Ali Çıtır, Ahmet Balaban, Hasan Tuna, İhsan Kutlu, Necati Demirel, Arif Taşlıca, Abdullah Ercan Özal, Aydın Altıner, Mehdi Efe, Turan Demirci, Neşe Darende, Mehmet Şeref Besen.

 

PLAKET ALAN SPONSOR FİRMALAR VE ÖDÜLÜ ALANLAR

262 Towers: Burçin Şahin

Pekdemir İnşaat: Seda Kangur

Rengin İnşaat: Artuğ Bayer

Zeray İnşaat: Faik Ortaç

Sanberk İnşaat: Ayhan Öter

Volkan Kavşut İnşaat: Volkan Kavşut

Kain İnşaat: Cem Karaduman

Türköz İnşaat: Raif Altunsay

KASK OSGB: Ulaş Yurdabal

Faver İnşaat: Fatih Haldız

Bektaş İnşaat: Gürkan Yıldız

Veral İnşaat: Abdülkadir Gültekin

Erenkaya İnşaat: Ulaş Erenkaya

Ömer Faruk Balamir İnşaat: Bertan Yaman

Üst Grup İnşaat: İrfan Üstübi

Mamikler Group: Faruk Mamik

Ert Reklam: Hakan Akyürek

 

 


Bu haber 4974 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkiye kazanacak

Türkiye kazanacak

.

Korkmaz ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Korkmaz ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Bir ömür mutluluğa ‘Evet’ dediler

Seçim günü bu yollar kapanacak

Seçim günü bu yollar kapanacak

Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler nedeniyle üç sokakta ulaşım düzenlemesi yapılacak.

Seçim günü bu mekanlar kapalı olacak

Seçim günü bu mekanlar kapalı olacak

.

Meze’m Meze Evi farkı

Meze’m Meze Evi farkı

Şık tasarımı ve hijyenik ortamıyla, farklı tatlar arayan vatandaşların ilgisini çekecek olan Meze’m Meze Evi görkemli bir açılışla hizmete girdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET