20 Kasım 2017 Pazartesi 10:50
 
  • 3,873 TL

  • 4,548 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

İNŞAATTA MAHSUR KALAN YAVRU KÖPEĞİ İTFAİYE KURTARDI

İnşaatta mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı
26 Ağustos 2017 Cumartesi 13:00

.

İzmit Karabaş Mahallesinde yapımı devam eden bir inşaatta mahsur kalan yavru köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak doğaya salıverildi.
İzmit Karabaş Mahallesi Cebesoy Sokak üzerinde olan bir inşaat içerisinden gelen havlama sesleri üzerine, çevredeki vatandaşlar bir köpeğin inşaata mahsur kalmış olabileceğini düşünerek itfaiye ekiplerini aradı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kapıları kapalı olan inşaata yan tarafındaki korkulukları aşarak içeri girdi. 5 katlı inşaat halindeki binada çıkışı bulamayan yavru köpek, karşısında itfaiye ekiplerini görünce kaçmaya başladı. İtfaiyeciler yavru köpeği kurtarmak için adeta köşe kapmaca oynadı. Kaçmaktan yorulan ve bir köşede sıkışan yavru köpek, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak aşağıya indirildi. Hiç hareket etmeyen yavru köpek, kendisini sıktığı gözlemlenen ve oldukça eski görünen tasması kesilerek tekrar sokağa salıverildi.

Bu haber 1360 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

.

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

.

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı’nın yapımını tamamladığı Seka Deniz Düğün Salonu’nun açılışı, dünya şampiyonu iki sporcunun düğün merasimi ile yapıldı

Bakan Kaya, Kocaeli’de binlerce kadınla yürüdü

Bakan Kaya, Kocaeli’de  binlerce kadınla yürüdü

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun daveti üzerine Kocaeli’ye geldi. Gebze Teknik Üniversitesi’nde yapılan “Evden Okula Haydi Anneler” projesi kapsamında sağlıklı yaşam ve doğa yürüyüşüne katılan Bakan Kaya’ya binlerce kadın eşlik etti.

O bir vekil...

O bir vekil...

Hürriyet'in en büyük keyfi...

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

İzmit Belediyesi’nin inşaat atığı ile kullanılmış ev eşyalarını almak için hayata geçirdiği Alo Atık Hattı’na ilginç talepler geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET