17 Haziran 2019 Pazartesi 07:02
 
Öncekiler Sonrakiler

IŞIK’TAN BU KEZ DE BBP ZİYARETİ

Işık’tan bu kez de BBP ziyareti
01 Haziran 2018 Cuma 11:14

.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ziyareti sonrasında Cumhur İttifakı oluşturan bir diğer parti olan Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Fikri Işık,  il binasında BBP Başkanı Serhat Duyar ve partililerle bir araya geldi.  Gerçekleşen ziyarete AK Parti İl Başkanvekili Abdullah Eryarsoy, AK Parti’den 10’ncu sıra milletvekili adayı BBP MKYK Üyesi Osman Tüfekçi ilçe başkanları ve il yönetimi katılım gösterdi.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “Başbakan Yardımcımız kentimizin sorunlarını kendine görev biliyor. Geçtiğimiz dönemde il başkanları ile birlikte de görüşerek kentimiz ile ilgili sorunları dile getirmiştik. Şemsettin Ceyhan başkanlığında da ittifakın hazırlıklarını daha önce de gerçekleştirmiştik ve kentimize katkılar sağlamıştık” dedi.

“Türkiye çok önemli sınavlardan geçti”
Ziyarette konuşan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Rahmetli Muhsin Başkanla mecliste bir dönem birlikte çalıştım. Allah rahmet eylesin. BBP ile Cumhur İttifakı adı altında aynı listelerle seçime giriyoruz. Türkiye’nin geçmişte yaşadığı sıkıntıları değerlendiren ve gösterilmesi gerek duruşu gösterdiği için Büyük Birlik Partisi’ne teşekkür ediyorum. Türkiye bölgesel anlamlarda çok önemli sınavlardan geçti. Terör devleti oluşturmak için mücadele ettiler ama Türkiye’ye rağmen bir şey yapılamayacağı anlaşıldı” diye konuştu.

“Birlikten kuvvet doğar”
Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyleyen Işık, “BBP AK Parti listelerinden seçime giriyor. Birlikte çalışmalarımızı inşallah 24 Haziran’a kadar göstereceğiz. Serhat Kardeşimiz daha önceden Kocaeli’nin meselelerine yönelik birlikte çalışma yaptığımızı dile getirdi. Bu çalışmaları ittifak çerçevesinde sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın ilk turda net bir sonuçla seçilmesi için çalışmaları sürdüreceğiz. Birlikten kuvvet doğar. 24 Haziran seçimleri ittifakımız ve milletimiz için hayırlı sonuçlar doğurur” açıklamalarında bulundu. 


Bu haber 326 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ