24 Mayıs 2018 Perşembe 12:48
 
  • 4,672 TL

  • 5,493 TL

  • 193,69 TL

  • 103.494

Öncekiler Sonrakiler

İŞİNİ SEVİYORSAN YORULMAZSIN

İşini seviyorsan yorulmazsın
05 Mayıs 2018 Cumartesi 12:00

.

İlimizin genç iş adamlarından Eray Bodur, Rodopi kahvesi ile fark yaratmaya devam ediyor. Bodur, kendi elleri ile çektiği kuru kahveyi müşterilerinin beğenisine sunarken sosyal medyada yayınladığı ve Konfüçyüz’ün  ‘Seveceğin bir iş seçersen, yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın’ sözleri ile paylaştığı resmin altına yazılan bir yorum ise oldukça dikkat çekiciydi.‘Rodopi kuru kahveci  Eray usta. Düşünüyorum da bu fotoğraf on yıllar sonra kahve paketlerinin üstünde. Yapılan işin ciddiyetini temsil ediyor.’


 Kurukahve  deyince akla ilk gelen isim sizce hangi bilmiyoruz ancak Eray Bodur’un  İzmitli kahve severlere ‘RODOPİ’ markası ile sunduğu kahveyi içmediyseniz mutlaka deneyin deriz.

Bu haber 991 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

Mesanesinden 35 tane taş çıktı!

Mesanesinden 35 tane taş çıktı!

.

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

Kocaeli il sınırları içinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, kamu esenliğinin sağlanması ve sokakta çalıştırılan çocukların genel olarak beden ve ruh sağlıklarının korunması ile suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocaeli Valiliği, sokakta çalışan çocuklara yönelik yürüttükleri çalışmalar kapsamında çocukların dilenmelerini önlemek ve onları eğitime yönlendirebilmek için Kocaeli Halkı’ndan da destek bekledikleri belirtildi.

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

AFAD Başkanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin ortaklığında geliştirilen ‘Afet Zararlarının Azaltılmasında Akıllı Kent Uygulaması: Kocaeli İli’ projesini değerlendirmek, proje içeriklilerini ortak bir zeminde ele almak ve kentin yapı stokunu yerinde görmek üzere Kocaeli’ne geldi.

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET