17 Ekim 2018 Çarşamba 09:31
 
  • 5,675 TL

  • 6,562 TL

  • 228,25 TL

  • 98.466

Öncekiler Sonrakiler

İSU’DA ÖDÜL GELENEĞİ BOZULMADI

İSU’DA ÖDÜL GELENEĞİ BOZULMADI
25 Ekim 2017 Çarşamba 11:01

GÜMÜŞ MADALYA ALDI

İSU Genel Müdürlüğü’nün 2016 yılı yatırımlarının değerlendirildiği Faaliyet Raporu, dünya genelinde binlerce faaliyet raporunun katıldığı Amerikan İletişimciler Birliği (LACP) tarafından düzenlenen uluslararası tasarım yarışmasında gümüş madalya kazandı. Alınan ödül ile birlikte İSU Genel Müdürlüğü Faaliyet Raporu, son 7 yılda 13 madalya aldı.

 

LACP VİSİON DA “GÜMÜŞ MADALYA”

İSU Genel Müdürlüğü Faaliyet Raporu’nda her yıl bir önceki yılın yatırım ve işletme faaliyetleri yer alıyor. Her sene değişen tasarımları ile büyük ilgi gören İSU Faaliyet Raporu, uluslararası tasarım yarışmalarına da katılıyor. 2010 yılından beri birçok ödül alan İSU Faaliyet Raporu, dünyanın en itibarlı halkla ilişkiler platformlarından Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği (LACP) tarafından düzenlenen 2016 Vizyon Ödülleri’ne katıldı. Konusunda dünyaca ünlü iletişimci ve tasarımcının yer aldığı jüri tarafından değerlendirilen İSU 2016 Yılı Faaliyet Raporu, Kamu Hizmetleri - Su ve Yatırımcılar kategorisinde  “Gümüş madalya”  ödülü aldı

 

SAĞLIK, “HİZMETLERİMİZE VİZYONER VE ÇEVRECİ YAKLAŞIMLARLA ÇALIŞIYORUZ”

Alınan ödülü değerlendiren İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, proje ve yatırımlarımız kadar ödül geleneğini sürdürmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Genel Müdür Ali Sağlık, “Kurum olarak insan ve çevreye hizmet ettiğimiz için vizyoner ve çevreci yaklaşımlarla çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetlerimizde kalite çok önemlidir. Örnek yatırımlarımız ve modern işletmecilik ile Kocaelimize modern ve çağdaş hizmetler sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra faaliyetlerimizin yansıdığı Faaliyet Raporlarımızın hazırlanmasına da büyük önem veriyoruz. Faaliyet Raporlarımız 2010 yılından beri dünyaca ünlü tasarım yarışmalarında ödüller alıyor. Bu yıl da ödül geleneğini bozmayarak 2016 Yılı Faaliyet Raporumuz sektöründe gümüş madalya ödülünü kazandı. Bu raporda emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve tasarımı gerçekleştiren ajans yetkililerine teşekkür ederim.” dedi.

 

7 YILDA 13 ÖDÜL

İSU Faaliyet Raporu, çok sayıda uluslararası tasarım ödülü kazanan Graffiti firması tarafından hazırlanıyor. Özgün tasarımı, görsel ve infografik uygulamaları ile dikkat çeken İSU Faaliyet Raporları ile 2010 yılında LACP yarışmasında platin,2011 raporunda Stevie International Busines Awards’ta gümüş, Graphis’te gümüş ve LACP’te bronz, 2012 yılında LACP ile altın, 2013 yılında LACP yarışmasında altın, ARC Awards International’da bronz ve Stevie International Busines Awards’ta gümüş, 2014 yılında LACP’de platin ve Stevie International Busines Awards’ta bronz, 2015 yılında LACP’te altın ve Stevie International Busines Awards’ta gümüş madalya ödüllerini aldı.Bu yıl LACP’te alınan gümüş madalya ile birlikte İSU Genel Müdürlüğü Faaliyet Raporları 7 yılda toplam 13 ödül kazanmış oldu.
Bu haber 474 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlkay öğretmen vefat etti

İlkay öğretmen vefat etti

.

Pazar alışverişinden dönüyordu

Pazar alışverişinden dönüyordu

.

Çayırova Saadet soruyor

Çayırova Saadet soruyor

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı Eylül ayı ilçe divan programında bir araya geldi.

İslam ve Bilim GTÜ’de konuşuldu

İslam ve Bilim GTÜ’de konuşuldu

.

BİLKAR eğitsel söyleşileri tasarım ile sürdü

BİLKAR eğitsel söyleşileri tasarım ile sürdü

.

Ak kadın İzmit'ten Down Kafe'ye ziyaret

Ak kadın İzmit'ten Down Kafe'ye ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit Belediyesi Down Kafe’yi ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET